تاریخ انتشار Red Dead Online رسما اعلام شد

رسانه کلیک - پس از گمانه زنی های متعدد، سرانجام انتظارات به پایان رسید و شرکت نامدار «راک استار گیمز» تاریخ انتشار Red Dead Online را رسما مشخص کرد.

تاریخ انتشار Red Dead Online رسما اعلام شد

با وجود اینکه عنوان Red Dead Redemption 2 یک اثر ویدیویی بی نظیر و شگفت انگیز به شمار می رود و در زمان انتشار موفقیت های بی شماری را برای سازندگان خود به دست آورد، اما این عنوان مشابه شاهکار قبلی استودیوی «راک استار گیمز» (Rockstar Games) به نام Grand Theft Auto V در زمان عرضه خود فقط دارای بخش تک نفره داستانی بوده و بخش چند نفره آنلاین تحت عنوان «رد دد آنلاین» به صورت آزمایشی و در تاریخ نامشخص به بازی اضافه می شود.

از این رو، تا به امروز حدس و گمانه زنی های مختلفی در رابطه با تاریخ انتشار Red Dead Online از سوی منابع و کاربران گوناگون به وجود آمده که توسط سازندگان تایید و یا تکذیب نشده است. با این حال، به نظر می رسد که چندی پیش برخی از کاربران و دارندگان کنسول ایکس‌ باکس وان موفق به تجربه بازی Red Dead Online و کسب اولین اچیومنت حالت آنلاین این عنوان ویدیویی شده اند که نشان از عرضه آزمایشی این حالت مورد انتظار می دهد.

پس از شدت گرفتن شایعه ها و گزارش ها در پی همین موضوع، سرانجام انتظارات به پایان رسید و شرکت راک استار گیمز رسما تاریخ انتشار Red Dead Online را مشخص کرد. بر این اساس، بخش چند نفره آنلاین بازی «رد دد ردمپشن 2» در روز سه شنبه ششم آذر ماه سال جاری (بیست و هفتم ماه نوامبر امسال) برای دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر می شود.

همان طور که شرکت راک استار گیمز پیش تر اعلام کرده بود، مشابه بخش چند نفره بازی GTA Online، بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 نیز به صورت آزمایشی و در حالت بتا در دسترس بازیکنان و کاربران قرار می گیرد. بدین ترتیب، بدیهی است که با توجه به عرضه نسخه آزمایشی، مشکلات جزئی زیادی در فاز بتای عنوان Red Dead Online به چشم دیده شود که این ایرادات به مرور زمان و با انتشار به‌روزرسانی های متعدد به طور کامل برطرف خواهد شد و در نهایت، عنوان رد دد ردمپشن 2 در کنار بخش تک نفره داستانی، تجربه جذاب و مهیجی را از بخش چند نفره آنلاین را برای بازیکنان و هواداران به ارمغان می آورد.

شرکت تیک تو اینتراکتیو در خصوص بخش چند نفره آنلاین بازی رد دد ردمپشن 2 این چنین توضیح می دهد:

به کمک گیم پلی بازی Red Dead Redemption 2 و استفاده از آن به عنوان پایه و اساس، بازی Red Dead Online به منظور جست و جوهای انفرادی و یا کاوش ماجراجویی هایی گروهی در حال ساخت و توسعه است. [به خاطر عرضه آن به صورت آزمایشی] این عنوان برای رشد و تکامل تجربه بازیکنان، به صورت مداوم به‌روزرسانی ها و اصلاحات متنوع و زیادی را دریافت می کند.

توجه داشته باشید که بخش چند نفره آنلاین بازی رد دد ردمپشن 2 به صورت رایگان و در قالب یک به‌روزرسانی بزرگ در اختیار کاربران و بازیکنان آن قرار می گیرد و جهت دسترسی و تجربه آن، نیازی به پرداخت هزینه مجدد نیست.

در طرف دیگر، هنوز اطلاعات و جزئیاتی در رابطه با سیستم پرداخت درون برنامه ای بازی رد دد ردمپشن 2 به اشتراک گذاشته نشده است. با این حال، با عنایت به درآمدزایی خیره کننده سیستم پرداخت درون برنامه ای بازی GTA Online، چندان هم عجیب و دور از انتظار نیست که استودیوی راک استار گیمز بازی Red Dead Online را نیز به این سیستم پرداختی مجهز کند و آیتم های تزئینی و صد البته محبوب را به قیمت های واقعی به فروش برساند.

شایان ذکر است؛ عنوان ویدیویی بی نظیر و پرطرفدار Red Dead Redemption 2 در روز چهارم آبان ماه سال 97 (بیست و ششم ماه اکتبر سال جاری میلادی) روی دو کنسول نسل هشتم پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد و در حال حاضر نسخه استاندارد و معمولی آن با قیمت 59.99 دلار در فروشگاه های رسمی به فروش می رسد.

حال، دیدگاه شما در رابطه تاریخ انتشار Red Dead Online و عملکرد بخش آنلاین و چند نفره این بازی شگفت انگیز چیست؟ به نظر شما، بخش آنلاین بازی رد دد ردمپشن 2 مشابه بخش چند نفره بازی «جی تی ای وی» خواهد بود و یا نوآوری های جدیدی در انتظار بازیکنان است؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر