احتمالا بازی Batman: Arkham Collection فردا منتشر می شود

رسانه کلیک - طبق گزارشی از سوی یکی از سایت‌های معروفی که پیش از موعد رسمی، تاریخ انتشار بازی‌ها را اعلام می‌کند، بازی Batman: Arkham Collection بزودی عرضه می‌شود.

احتمالا بازی Batman: Arkham Collection فردا منتشر می شود

مطابق گزارشی از سایت TrueAchievements که معمولا عادت دارد زودتر از زمان مقرر، لیست بازی‌ها را در فروشگاه ایکس‌باکس اعلام کند، مجموعه بازی Batman: Arkham Collection در تاریخ 27 نوامبر (6 آذر) یا به عبارتی دیگر فردا عرضه خواهد شد. این مجموعه شامل ریمستر بازی‌های Batman: Arkham Asylum ، Batman: Arkham City و Batman: Arkham Knight می‌شود.

البته برای اولین بار نیست که یک چنین مجموعه‌ای از بازی‌های بتمن آرکهام عرضه می‌شود؛ سال 2013 نیز، بازی‌های Arkham Asylum ،Arkham City و Arkham Origins، در قالب یک مجموعه برای کنسول‌های نسل قبل عرضه شدند.

Arkham Origins شامل Batman: Arkham Collection نمی‌شود چرا که هنوز در قالب ریمستر برای کنسول‌های نسل هشتم عرضه نشده است. در زیر می‌توانید توضیحات مربوط به Arkham Collection را مشاهده کنید:

Batman: Arkham Collection، به شما نسخه‌های نهایی عرضه شده سه‌گانه Arkham توسط کمپانی راک استدی را ارائه خواهد کرد که شامل تمامی محتویات هر سه بازی در یک مجموعه خواهند شد. در این مجموعه می‌توانید دو بازی تحسین برانگیز نسل قبل، ریمستر بازی‌های Batman: Arkham Asylum و Batman: Arkham City را تجربه کنید. پس از آن می‌توانید برای تکمیل تجربه خود از سری Arkham، بازی Batman: Arkham Knight را به اتمام برسانید. تبدیل به بتمن شوید و با استفاده از نیروها و گجت‌های خود شهر را از تبهکاران خطرناک شهر نجات دهید.

TrueAchievements اعلام کرده که این بازی در کنسول ایکس‌باکس وان ایکس از رزولوشن 4K و قابلیت HDR پشتیبانی خواهد کرد.

سه‌گانه Batman Arkham که توسط استودیو راک‌استدی ساخته شده است، یکی از موفق‌ترین بازی‌های ابرقهرمانی تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود و به نوعی منبعی الهام بخش برای دیگر بازی‌های ابرقهرمانی به حساب می‌آید. با توجه به این گزارش، Batman: Arkham Collection فردا عرضه خواهد شد ولی این خبر هنوز به صورت رسمی توسط کمپانی برادران وارنر یا راک‌استدی تایید نشده است.

ارسال نظر