بازی موبایل World of Warcraft در سبک Pokemon GO ساخته می‌ شود

رسانه کلیک - با توجه به اخبار غیر رسمی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده، شرکت بلیزارد در حال ساخت یک بازی موبایل World of Warcraft در سبک Pokemon GO است.

بازی موبایل World of Warcraft در سبک Pokemon GO ساخته می‌ شود

بازی Pokemon GO یک بازی موبایل بسیار مشهور است که با استفاده از موقعیت‌یاب جهانی (GPS) و واقعیت افزوده، بازیکنان را با استفاده از دوربین موبایل‌هایشان به سراغ پوکمون در دنیای واقعی می‌فرستد. بازیکنان باید در این بازی حسابی در کوچه و محله‌شان گشت بزنند تا بتوانند پوکمون شکار کنند!

حالا تصور کنید چیزی مشابه این سبک برای شخصیت‌های World of Warcraft اتفاق بیافتد. به نظر کمی عجیب و غریب می‌آید مگر اینکه در بازی موبایل World of Warcraft بازیکنان با استفاده از تکنیک واقعیت افزوده (AR) مبارزه با دشمنان را در دنیای واقعی شبیه‌ سازی کنند.

افرادی که ادعای تست این بازی را مطرح کرده اند، آن را بیش از هر چیز دیگری مشابه Pokemon GO دانستند و اظهار کردند که بازی موبایل Word of Warcraft صرفا دارای بخش تک نفره است.

همان طور که اطلاع دارید، چندی پیش بلیزارد از بازی موبایل Diablo Immortal رونمایی کرد. این بازی چندان برای طرفداران سری بازی‌های Diablo خوشایند نبود، اما این طور به نظر می‌رسد که سرنوشت این بازی می‌تواند استراتژی‌های جدیدی را برای بلیزارد تعریف کند.

احتمالا بلیزارد قصد دارد از تک تک بازی‌هایش یک نسخه موبایل بسازد؛ چرا که همواره ثابت شده کارکنان این استودیو به توسعه بازی‌ها در سبک‌های متنوع علاقه‌مند هستند و می‌خواهند این بار برای ساخت بازی‌های موبایل فعالیت کنند.

همان‌طور که معرفی بازی موبایل Diablo Immortal غیرمنتظره و عجیب بود، این که یک World of Warcraft در سبک بازی Pokemon GO هم ساخته شود، عجیب است. حالا تصور کنید که در آینده بلیزارد از نسخه موبایل Overwatch نیز رونمایی کند. به نظر شما کدام یک جذاب‌تر خواهد بود؟

جالب است بدانید که در گذشته یکی از طراحان World of Warcraft از علاقه خود به بازی Pokemon GO صحبت کرده بود و این طور به نظر می‌رسد که تمامی این اخبار صحت داشته باشد.

کمپانی بلیزارد همواره تصمیم‌های درستی گرفته و بازی‌های کم نقص و موفقی را روانه بازار کرده است. آیا این بار هم تصمیم بلیزارد مبنی بر ورود به بازار بازی‌های موبایل نتیجه مثبتی را برای آن‌ها در بر خواهد داشت؟ نظر خود را با ما و دیگر کاربران سایت در میان بگذارید.

ارسال نظر