جهان بازی Cyberpunk 2077 بسیار عظیم است!

رسانه کلیک - استودیوی سرشناس «سی دی پراجکت رد» در تازه ترین بیانیه خود اطلاعات بیشتری در رابطه با جهان بازی Cyberpunk 2077 منتشر کرده است.

جهان بازی Cyberpunk 2077 بسیار عظیم است!

پس از ساخت سه گانه پرطرفدار The Witcher و عملکرد عالی این مجموعه و دریافت جوایز مختلف در رویدادهای متنوع حوزه بازی های ویدیویی، استودیوی لهستانی «سی دی پراجکت رد» به عنوان خالق این فرانچایز به یکی از بهترین استودیوی های بازی سازی جهان تبدیل شد و در رده بازی سازان مشهور سراسر دنیا قرار گرفت.

این استودیو که به صرف وقت طولانی برای ساخت یک اثر ویدیویی معروف شده است، در حال حاضر روی یک پروژه فوق عظیم به نام Cyberpunk 2077 فعالیت می کند که فرآیند تولید و توسعه آن چیزی در حدود پنج سال پیش آغاز شده و این پروسه به آرامی پیش می رود. از این رو، اطلاعات و جزئیات چندانی در خصوص این بازی مورد انتظار ارائه نشده است.

با این حال، چندی پیش سازندگان در صفحه رسمی فیس بوک عنوان ویدیویی Cyberpunk 2077 به سوالات برخی از کاربران و طرفداران پاسخ دادند که در پی همین موضوع، جزئیاتی در رابطه با جهان و دنیای بازی به اشتراک گذاشته شد که از دنیا و جهان بسیار عظیم این عنوان حکایت دارد.

به طور دقیق تر، استودیوی سی دی پراجکت رد در جواب به سوال اینکه جهان بازی Cyberpunk 2077 از حیث وسعت چند برابر بازی The Witcher 3 است، این چنین پاسخ داد که این جهان به خاطر وجود ساختمان های بلند در راستای قائم، قابل مقایسه با دنیای بازی «ویچر 3» نیست و در ادامه از اعلام ابعاد دقیق و حتی تقریبی خودداری کرد.

سازندگان اعتقاد دارند که جهان بازی The Witcher 3 به صورت تخت بوده و این در حالی است که جهان بازی Cyberpunk 2077 به خاطر وجود ساختمان های بلند، به هیچ عنوان تخت نیست و جدا از سطح زمین، دنیای بازی «سایبرپانک 277» شامل ساختمان های بلند و همچنین زیر زمین می شود و بدین خاطر این جهان بسیار عظیم و بزرگ خواهد بود.

در کنار عظمت خیره کننده بازی جهان بازی Cyberpunk 2077 و نقشه متفاوت آن، استودیوی سی دی پراجکت رد در میان صحبت های خود به فعالیت های متنوع این عنوان نیز اشاره کرد. به عبارتی، سازندگان فعالیت ها و ماموریت های مختلف و صد البته فراوانی را در این دنیای بزرگ قرار داده اند تا هیچ کمبود محتویاتی در جهان بازی احساس نشود.

در دیگر خبرهای پیرامون عنوان سایبرپانک 2077 می توان به ارائه اطلاعات از مکانیزم هک در بازی اشاره کرد که بازیکنان برای باز کردن درها، دریافت اطلاعات از موقعیت مورد نظر و همچنین پرت کردن حواس دشمنان می توانند از سیستم هک در طی ماموریت ها استفاده کنند.

در حال حاضر با وجود اینکه چندی پیش استودیوی سی دی پراجکت رد رسما از اتمام موفقیت آمیز فرآیند ساخت فنی و اولیه بازی Cyberpunk 2077 خبر داد، لیکن این عنوان تا به امروز هیچ تاریخ انتشار دقیق و حتی تقریبی ندارد. با این حال، یکی دیگر از شاهکارهای حوزه بازی های ویدیویی نهایتا تا پایان چرخه عمر کنسول های نسل هشتم روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر می شود.

البته، بهتر است بدانید برخی از تحلیل گران بر این باورند که بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در اواخر سال میلادی 2019 و یا در اوایل سال میلادی 2020 منتشر خواهد شد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با جهان بازی Cyberpunk 2077 و عظمت شگفت انگیز آن چیست؟ به نظر شما، آیا این بازی می تواند انتظارات تمامی بازیکنان و منتقدان را برآورده و خود را به یکی از شاهکارهای نسل هشتم تبدیل کند؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر