شایعات به ساخت بازی جدید Mortal Kombat اشاره می‌کنند

رسانه کلیک – براساس شایعات منتشر شده به نظر می‌رسد که کار ساخت قسمت جدید از مجموعه بازی‌های مورتال کامبت شروع شده است و این احتمال می‌رود که این بازی در جریان مراسم The Game Awards 2018 رونمایی شود.

شایعات به ساخت بازی جدید Mortal Kombat اشاره می‌کنند

در حالی که این خبر از سوی استودیوی NetherRealm سازنده این مجموعه بازی‌ها تایید نشده، یکی از صداپیشه‌های اسپانیایی این بازی که Garza Escudero نام دارد به این موضوع اشاره کرده که روی یک قسمت معرفی نشده از مجموعه مورتال کامبت کار می‌کند.

این احتمال وجود دارد که کار ساخت بازی Mortal Kombat XI شروع شده باشد. این صدا پیشه در توییتر خودش به این موضوع اشاره کرد که روی صدای شخصیت‌های Kung Lao و Reptile کار می کرده، اما بعد از مدتی شخصیت‌های او از بازی حذف شده‌اند. خیلی‌ها دلیل این اتفاق را بروز اطلاعات از قسمت جدید مورتال کامبت زودتر از معرفی رسمی این بازی می‌دانند.

البته این صدا پیشه بعدا به این موضوع اشاره کرد که او نمی‌داند که صدای او برای قسمت جدید مرتال کامبت در نظر گرفته شده بود یا خیر. او گفته شاید این پروژه MKXI، MK10.5 یا MKXYZ باشد! فقط یک چیز مشخص شده که صدای او دیگر در بازی مورتال کامبت جدید شنیده نخواهد شد.

استودیوی NetherRealm پس از عرضه بازی Injustice 2 بازی دیگری راهی بازار نکرده و به همین دلیل احتمال ساخت قسمت جدید مورتال کامبت بسیار زیاد است. اگر ترتیب ساخت بازی‌های این شرکت تغییر نکرده باشد، پس از عرضه Injustice 2 باید یک مورتال کامبت جدید معرفی شود. این بازی احتمالا با نام Mortal Kombat XI در سال ۲۰۱۹ معرفی خواهد شد.

باید به این موضوع اشاره کنیم که Ed Boon سازنده سرشناس این مجموعه بازی‌ها واکنشی نسبت به ساخت قسمت جدید مورتال کامبت نشان نداده، اما قبلا به این موضوع اشاره کرده بود که او و سایر سازندگان این بازی در حال بررسی شرایط هستند.

هنوز اطلاعات بیشتری درباره این بازی منتشر نشده و باید منتظر خبرهای بیشتر باشیم. آیا این بازی در E3 سال آینده معرفی می‌شود؟ حتی بعید نیست که در مراسم The Game Awards هم شاهد نمایش یک تیزر کوتاه از این عنوان باشیم.

ارسال نظر