احتمال جداسازی کورتانا از جستجوی ویندوز در بروزرسانی 19H1 ویندوز 10

رسانه کلیک - سال آینده بروزرسانی 19H1 ویندوز 10 در اختیار کاربران قرار می گیرد. گفته می شود در این آپدیت کورتانا از جستجوی ویندوز جدا می شود.

احتمال جداسازی کورتانا از جستجوی ویندوز در بروزرسانی 19H1 ویندوز 10

در اوایل سال جاری میلادی گزارشی در اینترنت منتشر شد مبنی بر اینکه مایکروسافت به دنبال تغییر محل دستیار صوتی خود است. بر اساس این گزارش، کورتانا در آپدیت های بعدی این سیستم عامل درون Action Center قرار می گیرد.

از زمان عرضه ویندوز 10 شاهد حضور کورتانا در باکس مربوط به جستجوی این سیستم عامل بودیم. کاربران نسبت به این موضوع واکنش مناسبی را از خود نشان ندادند.

امروز توییتی از سوی Albatross منتشر شده است. Albatross به انتشار اطلاعات در رابطه با ویندوز 10 و آپدیت های آن مشهور است. بر اساس این توییت، در بروزرسانی 19H1 ویندوز 10 شاهد جداسازی کورتانا از جستجوی ویندوز خواهیم بود.

آپدیت 19H1 ویندوز 10 در نیمه اول سال آینده میلادی در اختیار کاربران قرار می گیرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، مایکروسافت برای دستیار صوتی کورتانا در ویندوز 10، یک پنجره جداگانه در نظر خواهد گرفت.

انتظار می رود جداسازی کورتانا از جستجوی ویندوز در بروزرسانی 19H1 ویندوز 10 باعث بهبود تجربه کاربری شود. بسیاری از کاربران به دنبال استفاده از دستیار صوتی مایکروسافت در زمان جستجو در ویندوز 10 نیستند.

[lightgallery images="197675,197677,197678"]

در حال حاضر مایکروسافت اطلاعات رسمی در رابطه با این ویژگی و همچنین بروزرسانی آینده ویندوز 10 منتشر نکرده است. در گذشته شاهد انتشار گزارشی در رابطه با آپدیت های آینده ویندوز 10 در فضای مجازی بودیم ( احتمال استفاده از کدنام وانادیوم و ویبرانیوم برای آپدیت های جدید ویندوز 10 ).

انتظار می رود مایکروسافت برای بروزرسانی بعدی ویندوز 10 نام های جدیدی را در نظر بگیرد. کدنام وانادیوم و ویبرانیوم به عنوان نام های این آپدیت ها معرفی شده است؛ با این حال می توان منتظر نحوه نامگذاری به صورت 19H1 و 19H2 نیز بود.

مایکروسافت از زمان عرضه ویندوز 10 تا به امروز، کدنام های مختلفی را برای آپدیت های آن در نظر گرفته است. اولین بروزرسانی های این سیستم عامل با کدنام Threshold در اختیار کاربران قرار گرفت و جدیدترین آن ها نیز دارای کدنام رداستون است.

ارسال نظر