با پرداخت یک دلار در سرویس Xbox Game Pass عضو شوید!

رسانه کلیک - فقط با پرداخت یک دلار به مدت یک ماه در سرویس Xbox Game Pass عضو شوید و بیش از صدها عنوان ویدیویی جدید و قدیمی را روی کنسول ایکس باکس وان تجربه کنید!

با پرداخت یک دلار در سرویس Xbox Game Pass عضو شوید!

کمتر از چند هفته به برگزاری یکی از رویدادهای بزرگ و انحصاری برند ایکس باکس به نام XO18 باقی مانده است و ظاهرا شرکت نامدار مایکروسافت زودتر از سایر شرکت های بازی سازی به پیشواز سال نو میلادی و تخفیف های آخر سال رفته است، به طوری که ردموندی ها به تازگی پیشنهاد ویژه و شگفت انگیزی را برای کاربران و طرفداران کنسول های ایکس باکس وان ارائه کرده اند و فرصت عالی و بی نظیری برای تجربه بیش از صد عنوان ویدیویی ایجاد شده است.

در همین رابطه، چنانچه تا به امروز موفق به عضویت در سرویس «ایکس باکس گیم پس» (Xbox Game Pass) نشده اید، هم اکنون شرکت مایکروسافت تخفیف ویژه و وسوسه انگیزی را روی حق عضویت این سرویس اشتراکی اعمال کرده که تنها با پرداخت مبلغ ناچیز یک دلار، می توانید به صدها عنوان ویدیویی قدیمی و جدید کنسول ایکس باکس وان دسترسی داشته باشید.

گفتنی است؛ این پیشنهاد ویژه از امروز آغاز شده و بر خلاف انتظار، تا پایان سال جاری میلادی ادامه دارد. به عبارتی، چیزی در حدود 54 روز به پایان این تخفیف 90 درصدی باقی مانده و شما با مراجعه به فروشگاه رسمی ایکس باکس لایو و یا مایکروسافت استور و پرداخت مبلغ یک دلار، می توانید به مدت یک ماه از کلیه مزایا و امکانات سرویس ایکس باکس گیم پس بهره مند شوید.

جدا از اعمال تخفیف 90 درصدی، شرکت مایکروسافت در دیگر بیانیه رسمی خود اعلام کرد که در جریان رویداد بزرگ XO18 از ویژگی های جدید سرویس Xbox Game Pass رونمایی می کند. متاسفانه، هنوز اطلاعات و جزئیاتی در خصوص این قابلیت های جدید و تازه منتشر نشده است، لیکن گزارش ها و شایعه ها نشان می دهد که این سرویس به‌زودی برای پلتفرم رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز 10 عرضه می شود و از این پس پی سی بازها هم می توانند به صورت اشتراکی به تجربه بازی های ویدیویی مختلف کنسول ایکس باکس وان بپردازند.

سرویس Xbox Game Pass یکی دیگر از سرویس های شبکه ایکس باکس لایو به شمار می رود که عملکردی مشابه به سرویس معروف نتفیلیکس دارد و عضویت در آن پولی است. این سرویس در ابتدا شامل صد عنوان ویدیوی مختلف بود که شرکت مایکروسافت در آغاز هر ماه میلادی، بازی های بیشتری را به آن اضافه می کند. با این حال، ردموندی ها برای افزایش تعداد کاربران و اعضای سرویس ایکس باکس گیم پس، چند ماهی است که بازی های انحصاری کنسول ایکس باکس وان را همزمان با روز عرضه جهانی، در این سرویس اشتراکی نیز منتشر می کنند.

از جمله بازی های بزرگ و پرطرفدار انحصاری کنسول ایکس باکس وان حاضر در سرویس ایکس باکس گیم پس می توان به عناوین ویدیویی Halo 5: Guardian، فورزا هورایزن 4، مجموعه Gears of War، هیلو وارز 2، Sea of Thieves و ReCore اشاره کرد.

البته، نباید فراموش کرد که بازی های ویدیویی حاضر در این سرویس دائمی نیستند و ممکن است مایکروسافت پس از گذشت مدتی نسبت به حذف برخی از عناوین اقدام کند.

به علاوه، مایکروسافت امکان عضویت رایگان ۱۴ روزه در سرویس Xbox Game Pass را برای کاربران و بازیکنان خود فراهم کرده است. به طور دقیق تر، در صورتی که تا به امروز عضو این سرویس ویژه نشده باشید، به مدت چهارده روز می توانید به صورت کاملا رایگان از امکانات سرویس ذکر شده بهره مند شوید و بیش از 100 عنوان ویدیویی کنسول ایکس باکس وان را امتحان کنید. با توجه به اعتبار طولانی مدت تخفیف 90 درصدی سرویس ایکس باکس گیم پس، توصیه می کنیم که ابتدا از عضویت رایگان چهارده روزه این سرویس استفاده کرده و در صورت علاقه، با پرداخت یک دلار اشتراک خود را برای یک ماه دیگر تمدید کنید.

سرویس Xbox Game Pass

در دیگر خبرهای پیرامون سرویس ایکس باکس گیم پس، چندی پیش موسسه تحقیقاتی و آماری «سوپر دیتا» (Super Data) اطلاعاتی در خصوص میزان درآمد و عملکرد سرویس های اشتراکی بازی ها منتشر کرد. به گفته گروه آماری سوپر دیتا، این نوع سرویس ها که در ظاهر سود زیادی را برای شرکت های ناشر بازی ها به همراه ندارد، نزدیک به 6 درصد از درآمد کل صنعت بازی های ویدیویی را برای توسعه دهندگان به خود اختصاص داده اند و گزارش ها به رشد روز افزون تعداد اعضا و کاربران چنین سرویس هایی اشاره می کند.

به علاوه، بر اساس تازه ترین بررسی این گروه آماری، بر خلاف تصور، سرویس Xbox Game Pass تقریبا 15 درصد از سهم بازار سرویس های اشتراکی بازی را تصاحب کرده و این در حالی است که سرویس مشابه شرکت سونی به نام PlayStation Now با اختصاص سهم 52 درصدی از سهم این بازار، در حال حاضر در رتبه نخست بیشترین درآمد و کاربران سرویس های اشتراکی بازی ها قرار دارد.

ناگفته نماند؛ رویداد بزرگ و انحصاری مایکروسافت به نام XO18 در ساعت 11:30 دقیقه صبح روز شنبه نوزدهم آبان ماه سال 97 به وقت ایران (ساعت 2:00 بامداد روز دهم نوامبر سال جاری میلادی به وقت CT) به مدت دو ساعت در شهر مکزیکو سیتی برگزار خواهد شد.

در طی این مراسم، گروهی از توسعه دهندگان و بازی سازان برند ایکس باکس در کنار هواداران پر و پا قرص کنسول های Xbox دور هم جمع شده و ضمن رونمایی از عناوین ویدیویی انحصاری جدید، صحبت هایی هم در رابطه با برنامه های سرویس های مختلف شبکه ایکس باکس لایو به میان زده خواهد شد. همچنین، قسمت بعدی برنامه Inside Xbox همزمان با این رویداد به صورت زنده برگزار می شود. برای اطلاع از جزئیات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

حال، دیدگاه شما در رابطه با پیشنهاد ویژه و تخفیف 90 درصدی اشتراک سرویس Xbox Game Pass چیست؟ به نظر شما، با وجود کاهش 90 درصدی قیمت حق اشتراک این سرویس، شرکت مایکروسافت از سرویس اشتراکی خود و ارائه بیش از صدها بازی ویدیویی به کاربران و بازیکنان به ازای پرداخت مبلغ ناچیز بازهم سود می کند؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر