فصل جدید بازی Rainbow Six Siege معرفی شد؛ دو اپراتور و یک نقشه جدید در راه است

رسانه کلیک - یوبی سافت به تازگی از فصل Wind Bastion بازی Rainbow Six Siege رونمایی کرده که در جریان این بسته دو اپراتور و یک نقشه جدید به بازی راه می یابد.

فصل جدید بازی Rainbow Six Siege معرفی شد؛ دو اپراتور و یک نقشه جدید در راه است

با تمام جرات می توان گفت که در حال حاضر بازی Rainbow Six Siege یکی از بهترین و محبوب ترین آثار ویدیویی شرکت فرانسوی یوبی سافت است که در زمان انتشار به دلیل وجود باگ های مختلف و مشکلات فراوان، به جایگاه اصلی خود نرسید و حتی طرفداران دو آتیشه سری «رینبو سیکس» را نیز ناامید کرد. اگرچه یوبی سافت با عرضه نه چندان موفق عناوین ویدیویی بیگانه نیست، اما این شرکت همواره با پشتیبانی عالی از محصولات و رفع مشکلات آن ها، به تدریج از پتانسیل بازی های خود به نحو احسن استفاده می کند؛ موضوعی که برای بازی «رینبو سیکس سیج» کاملا صادق است!

پشتیبانی طولانی مدت و رفع مشکلات و باگ های بازی از سوی سازندگان باعث شد تا عنوان رینبو سیکس سیج به مرور زمان به جایگاه اصلی خود نزدیک شود و در حال حاضر، به لطف انتشار بسته های الحاقی رایگان متداوم، این عنوان جزو پرمخاطب ترین و محبوب ترین بازی های نسل هشتم به شمار می رود که روزانه میلیون ها بازیکنان را در پلتفرم های مختلف به خود سرگرم می کند.

حال، بنا بر سنت های همیشگی، کم کم به آغاز دور جدید فینال مسابقات لیگ حرفه ای بازی پرطرفدار Rainbow Six Siege نزدیک می شویم که این موضوع به نوعی از انتشار بسته الحاقی یا همان فصل جدید بازی خبر می دهد. بر این اساس، چندی پیش شرکت یوبی سافت در بلاگ رسمی خود به طور مختصر به معرفی فصل چهارم از سال سوم بازی رینبو سیکس سیج پرداخت که این شرکت در جریان فینال مسابقات لیگ حرفه ای به صورت کامل از آن پرده برمی دارد.

طبق بیانیه جدید شرکت یوبی سافت، فصل چهارم از سال سوم بازی ریبنو سیکس سیج Wind Bastion نام دارد که شامل دو اپراتور جدید و یک نقشه تازه است. بر خلاف چندین بسته الحاقی قبلی، یکی از شخصیت جدید بازی در گروه مدافع و دیگری در گروه تهاجم قرار دارد که هر کدام از قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند.

گفته شده هر دو اپراتور جزو نیروهای ویژه کشور مراکش به نام GIGR هستند که سازندگان شخصیت تهاجمی جدید بازی را یک مبارز سر به هوا و صد البته تیز و زیرک توصیف کرده اند. در عین سر به هوایی، این شخصیت یک جست و جوگر حرفه ای است که با استفاده از محیط و سایر اپراتورها به خوبی به دشمنان فشار وارد می کند.

در طرف دیگر، اپراتور مدافع یک فرمانده منطقی است که با راهنمایی های مختلف، آینده خود و نیروهای ویژه کشور مراکش را رقم می زد. با وجود انتشار اطلاعات اندک در خصوص دو اپراتور جدید بازی، لیکن یوبی سافت از ارائه نام و قابلیت های این دو مبارز امتناع کرده و جزئیات تکمیلی تر در این زمینه طی برگزاری فینال مسابقات لیگ حرفه ای بازی Rainbow Six Siege در دسترس قرار می گیرد.

از دو اپراتور جدید فصل Wind Bastion بازی Rainbow Six Siege که بگذریم، در پی این بسته الحاقی یک نقشه جدید نیز به این عنوان ویدیویی اضافه می شود. این نقشه تازه تحت عنوان Fortress شناخته می شود که در کوه های اطلس کشور مراکش واقع شده و بازیکنان را برای انجام نبردهای تاکتیکی به یک پایگاه نظامی در این منطقه می برد.

بنا بر اعلام شرکت یوبی سافت، این نقشه شامل دو قسمت بزرگ با میدان دید وسیع می شود که فضای باز و فضای کاورگیری زیادی دارد و هم مبارزات در فاصله نزدیک و هم مبارزات در فاصله دور را به خوبی پوشش می دهد. به علاوه، سازندگان بر این باورند که نقشه Fortress، اولین نقشه بازی رینبو سیکس سیج است که یک اپراتور در آن به شدت تاثیرگذار بوده و برد و باخت بازی به قابلیت کاربردی این شخصیت بستگی دارد.

با این وجود، یوبی سافت هنوز نام این اپراتور تاثیرگذار در نقشه Fortress را مشخص نکرده و اطلاع نداریم که این شخصیت، از همان دو اپراتور جدید فصل Wind Bastion بازی Rainbow Six Siege است و یا یکی از اپراتورهای قبلی در این عنوان ویدیویی خواهد بود. هرچند، با توجه به سوابق قبلی بسته های الحاقی، به نظر می رسد که اپراتور جدید این فصل با محیط تازه و نقشه Fortress خوگرفته و استفاده از قابلیت آن در کوه های اطلس می تواند منجر به پیروزی یک تیم شود.

همان طور که اشاره کردیم، یوبی سافت تنها اطلاعات اندکی از فصل Wind Bastion بازی Rainbow Six Siege منتشر کرده است و این شرکت در جریان فینال مسابقات لیگ حرفه ای به معرفی کامل از این بسته الحاقی می پردازد. از این رو، بد نیست بدانید که فینال مسابقات لیگ حرفه ای بازی رینبو سیکس سیج تا دو هفته دیگر یعنی در روز 26 و 27 آبان ماه امسال (هفدهم و هجدهم ماه نوامبر سال جاری میلادی) برگزار خواهد شد.

بدین ترتیب، در روزهای مذکور منتظر معرفی کامل و انتشار اطلاعات تکمیلی تر از این بسته الحاقی یعنی فصل Wind Bastion بازی Rainbow Six Siege (فصل چهارم از سال سوم بازی) باشید.

فارغ از محتویات جدیدی که در جریان فصل Wind Bastion بازی Rainbow Six Siege به این عنوان ویدیویی می شود، شرکت یوبی سافت در جریان این بسته الحاقی یک سری از محتویات بزرگسالانه، تصاویر و پوسترها، آیکون ها و آیتم ها نظیر لوازم قمار این عنوان ویدیویی را حذف می کند. این اقدام در پی قوانین و محرومیت های سخت گیرانه کشورهای آسیایی صورت می گیرد که از مدت ها پیش، بازی ریبنو سیکس سیج و سازندگان را تحت فشار قرار داده اند.

فصل Wind Bastion بازی Rainbow Six Siege

توجه داشته باشید که محتویات تمامی بسته های الحاقی بازی رینبو سیکس سیج از جمله فصل Wind Bastion به صورت رایگان در اختیار کلیه بازیکنان و گیمرها قرار می گیرد. البته، سازندگان یک سری مزایا برای خریداران نسخه سیزن پس بازی در نظر گرفته اند که این افراد نیازی به پرداخت پول درون بازی برای آزادسازی اپراتورهای جدید ندارند و همچنین به مدت هفت روز زودتر از سایر بازیکنان به شخصیت های جدید دسترسی خواهند داشت.

در دیگر خبرهای پیرامون عنوان ویدیویی ریبنو سیکس سیج می توان به انتشار جدیدترین به‎‌روزرسانی آن تحت شماره Y3S3.2 اشاره کرد که ضمن رفع بسیاری از ایرادات و مشکلات بازی، بار دیگر قدرت و قابلیت اپراتور را به حالت تعادل رساند. به عبارتی، در این به‌روزرسانی تغییراتی در قدرت و قابلیت های دو اپراتور Clash و Maestro ایجاد شده که این تغییرات به منظور تعادل سازی تمامی اپراتورهای بازی صورت گرفته و منجر به تضعیف دو شخصیت مذکور شده است.

به علاوه، به‌روزرسانی شماره Y3S3.2 یک سری تغییرات مثبتی هم در بخش Handling و ریکویل (Recoil) اسلحه های SMG-11 و Vector به همراه داشته که کنترل نشانگر این دو سلاح در هنگام تیراندازی را برای بازیکنان و گیمرها راحت تر کرده است.

بهتر است بدانید؛ انتشار بسته های الحاقی بازی رینبو سیکس برای سال های طولانی ادامه خواهد شد و شرکت یوبی سافت بجای معرفی نسخه جدید این مجموعه، قصد ادامه پشتیبانی و عرضه فصل های بیشتری را دارد. در همین رابطه، چندی پیش سازندگان رسما اعلام کردند که به احتمال قوی، بازی ریبنو سیکس سیج تا ده سال آینده کماکان بسته های الحاقی جدیدی دریافت کند و از حیث اپراتور، یوبی سافت در نظر دارد که تعداد آن ها را به بیش از 100 مهاجم و 100 مدافع برساند که بی شک رقم قابل توجهی است. برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

فصل Wind Bastion بازی Rainbow Six Siege

لازم به ذکر است؛ بازی هیجان انگیز و پرطرفدار Rainbow Six Siege از مجموعه محبوب Tom Clancy در تاریخ دهم آذر ماه سال 94 (یکم دسامبر سال میلادی ۲۰۱۵) توسط شرکت فرانسوی یوبی سافت روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و همچنین رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد.

در حال حاضر، نسخه استاندارد این عنوان ویدیویی با قیمت 49.99 دلار در فروشگاه های استیم، یوپلی، پلی استیشن استور و ایکس باکس لایو به فروش می رسد. البته، خبر خوب برای کاربران پلتفرم رایانه شخصی این است که شرکت یوبی سافت نسخه ارزان قیمت این بازی پرمخاطب را تحت عنوان نسخه استارتر عرضه کرده که هم اکنون به مبلغ 14.99 قابل خریداری است.

نسخه استارتر بازی رینبو سیکس سیج از حیث محتویات و حالت ها هیچ تفاوتی با نسخه استاندارد ندارد، لیکن دلیل اصلی این اختلاف قیمت چند دلاری به قیمت اپراتورها و شخصیت ها در بازی مربوط می شود که قیمت آن ها در این نسخه بسیار گران تر از نسخه معمولی است. بر این اساس، برای افرادی که سریعا به دنبال خرید و آزادسازی تمامی اپراتورها و شخصیت ها هستند، خرید نسخه عادی پیشنهاد می شود.

حال، دیدگاه شما در رابطه با فصل Wind Bastion بازی Rainbow Six Siege چیست؟ به نظر شما، قابلیت دو اپراتور جدید مدافع و تهاجمی بازی رینبو سیکس سیج چگونه خواهد بود؟ در طرف دیگر، نقشه جدید بازی در کوهستان های کشور مراکش را چگونه پیش بینی می کنید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر