بازی Destiny 2 را به صورت رایگان صاحب شوید!

رسانه کلیک - شرکت اکتیویژن به تازگی در جریان رویداد BlizzCon 2018 از انتشار نسخه رایگان بازی Destiny 2 روی پلتفرم رایانه شخصی خبر داد که این پیشنهاد از امروز تا بیست و هفتم آبان ادامه دارد.

بازی Destiny 2 را به صورت رایگان صاحب شوید!

بر هیچکس پوشیده نیست که مجموعه «دستینی» یکی از بهترین و موفق ترین آثار ویدیویی استودیوی نامدار «بانجی» و شرکت سرشناس اکتیویژن به شمار می رود که نسخه اول آن به دلیل ارائه گیم پلی نفس گیر و درگیر کننده، طرفداران زیادی را به دست آورد و نسخه دوم آن نیز با تکرار همین موفقیت، به فروش قابل توجهی دست یافت و در حال حاضر جزو سه بازی پرفروش سال جاری میلادی شناخته می شود.

چندی پیش افتتاحیه رویداد بزرگ BlizzCon 2018 توسط شرکت اکتیویژن برگزار شد و در جریان این مراسم، استودیوی بانجی به طور غیرمنتظره خبر شگفت انگیزی را برای پی سی بازها و کاربران پلتفرم رایانه شخصی منتشر کرد که قطعا خوشحالی بازیکنان را به دنبال دارد. بر این اساس، چنانچه تا به امروز موفق به تجربه بازی Destiny 2 روی پلتفرم پی سی نشده اید و یا در خرید آن همچنان مردد هستید، هم اکنون فرصت عالی و استثنایی برای شما فراهم شده که بدون پرداخت هیچ هزینه ای، می توانید نسخه استاندارد و صد البته کامل این عنوان ویدیویی موفق شرکت اکتیویژن را از سازندگان هدیه بگیرید.

در همین رابطه، به گفته استودیوی بانجی، نسخه رایانه شخصی بازی دستینی 2 هم اکنون به صورت رایگان از طریق شبکه پرمخاطب بتل نت (Battle.net) قابل دریافت است. به طور دقیق تر، نسخه رایگان بازی Destiny 2 از روز جمعه یازدهم آبان (دوم نوامبر سال جاری میلادی) الی یک شنبه بیست و هفتم آبان (هجدهم نوامبر) به صورت رایگان در اختیار کاربران شبکه بتل نت قرار دارد.

نکته قابل توجه این است که با دریافت این عنوان ویدیویی مهیج و پرطرفدار، برای همیشه و به طور رایگان صاحب آن می شوید. به عبارت دیگر، چنانچه در بازه زمانی یاد شده نسخه رایگان بازی Destiny 2 را از طریق شبکه بتل نت به حساب کاربری خود اضافه کنید، برای همیشه قادر به تجربه آن خواهید بود. از این رو، این فرصت فوق العاده را از دست ندهید و هم اکنون نسبت به دریافت این بازی موفق استودیوی بانجی اقدام کنید.

نسخه رایگان بازی Destiny 2

گفتنی است که نسخه رایگان بازی Destiny 2 برای پلتفرم پی سی شامل بسته های الحاقی این عنوان از جمله Forsaken نمی شود و برای تجربه و دسترسی به آن ها، به ناچار باید بسته های گسترده دهنده بازی را به صورت جداگانه از فروشگاه رسمی بتل نت خریداری کنید. البته، در این نسخه شما به تمامی بخش های اصلی و پایه بازی دستینی 2 دسترسی دارید و خوشبختانه سازندگان در این نسخه رایگان هیچ محدودیتی برای محتویات اصلی بازی در نظر نگرفته اند.

اگرچه، باید در نظر داشت که چیزی در حدود دو ماه از انتشار آخرین بسته الحاقی کامل بازی دستینی 2 به نام Forsaken می گذرد و این «دی ال سی» در حال حاضر با قیمت 39.99 دلار در فروشگاه های رسمی ایکس باکس لایو، پلی استیشن استور و بتل نت به فروش می رسد. بسته گسترش دهنده ذکر شده محتویات جدیدی نظیر حالت تازه «گمبیت» (Gambit) را به بازی اضافه می کند که این حالت به نوعی تلفیقی از نبردهای PvE (بازیکن در برابر هوش مصنوعی) و PvP (بازیکن در برابر بازیکن) بوده و به خاطر ارائه گیم پلی فوق جذاب، هم اکنون در میان بازیکنان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. بر این اساس، به نظر می رسد اغلب کاربران و بازیکنان دستینی 2 در حال تجربه محتویات تازه این بسته الحاقی هستند.

در هر صورت، با توجه به عرضه رایگان بازی دستینی 2 و محبوبیت فوق العاده زیاد این اثر ویدیویی، قطعا حالت های اصلی بخش چند نفره این بازی مملو از کاربران و بازیکنان بوده و بدون تهیه بسته های الحاقی نیز نه تنها با کمبود تعداد بازیکنان آنلاین رو به رو نمی شوید، بلکه می توانید از تجربه تمامی بخش ها و حالت های چند نفره آنلاین بازی لذت ببرید.

نسخه رایگان بازی Destiny 2

در دیگر خبرهای مرتبط با بازی Destiny 2، چندی پیش موسسه آماری «سوپر دیتا» (Super Data) با انتشار گزارش جدیدی از میزان فروش و عملکرد بازی های دیجیتالی در ماه سپتامبر سال جاری میلادی از فروش خیره کننده نسخه کنسولی این عنوان ویدیویی خبر داد. بنا بر اعلام این گروه تحقیقاتی، با وجود عرضه بازی های مورد انتظار و بزرگی همچون Marvel's Spider-Man و فیفا 19، عنوان دستینی 2 در ماه مذکور توانست صدر جدول پرفروش ترین بازی های ویدیویی کنسول ها را تصاحب کند.

هرچند، در وهله اول شاید این موضوع نشان از محبوبیت بالای عنوان Destiny 2 می دهد، اما به نظر می رسد که دلیل اصلی این موفقیت بزرگ و دستیابی به صدر جدول، عرضه رایگان آن در سرویس پرمخاطب پلی استیشن پلاس است. به عبارتی، شرکت سونی در ماه سپتامبر سال جاری بازی دستینی 2 را به صورت رایگان در دسترس مشترکین و اعضای سرویس PS Plus قرار داد که به همین خاطر، اغلب کاربران این سرویس به صورت دیجیتالی نسبت به دریافت آن اقدام کردند. از این رو، گویا همین موضوع باعث شده تا بازی دستینی 3 رکورد جدیدی را به ثبت برساند و صدرنشین گروه خود شود. البته، نباید تاثیر عرضه بسته الحاقی Forsaken بر افزایش فروش این بازی محبوب را نادیده گرفت. برای اطلاع از جزئیات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

با عرضه رایگان بازی دستینی 2 روی پلتفرم رایانه شخصی و همچنین انتشار رایگان آن در سرویس پلی استیشن پلاس برای کنسول پلی استیشن 4، در حال حاضر تنها کاربران و دارندگان کنسول های ایکس باکس وان به صورت رایگان قادر به تجربه این عنوان ویدیویی نیستند. بر این اساس، گمان می رود شرکت بزرگ مایکروسافت این اثر موفق را در ماه های آتی در اختیار کاربران و مشترکین سرویس ایکس باکس لایو گلد قرار دهد تا سازندگان بیشتر از گذشته روی فروش بسته های الحاقی آن متمرکز شوند.

نسخه رایگان بازی Destiny 2

شایان ذکر است؛ بازی پرطرفدار و محبوب Destiny 2 در روز پانزدهم شهریور ماه سال 96 (ششم سپتامبر سال میلادی 2017) به صورت رسمی روی دو کنسول نسل هشتم ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شد. سپس، استودیوی بانجی نسخه رایانه شخصی این عنوان ویدیویی را با اندکی تاخیر، در روز دوم آبان ماه سال قبلی (بیست و چهارم ماه اکتبر) به دست پی سی بازها و دارندگان پلتفرم رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز رساند.

حال، دیدگاه شما در رابطه با انتشار نسخه رایگان بازی Destiny 2 چیست؟ به نظر شما، آیا این اقدام شرکت اکتیویژن می تواند روی فروش بسته های الحاقی بازی دستینی 2 تاثیر مثبتی بگذارد؟ فراموش نکنید که دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را پس از تجربه این عنوان ویدیویی با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر