نقدها و نمرات بازی Assassin's Creed Odyssey منتشر شد؛ جهانی تازه و دلیر!

رسانه کلیک - سرانجام انتظارات به پایان رسید و چندی پیش نقدها و نمرات بازی Assassin's Creed Odyssey توسط منتقدان معتبر حوزه بازی های ویدیویی منتشر شد که بر اساس آن ها، گویا با یکی از بهترین بازی های مجموعه اساسین کرید رو به رو هستیم.

نقدها و نمرات بازی Assassin's Creed Odyssey منتشر شد؛ جهانی تازه و دلیر!

زمانی که مجموعه محبوب و پرطرفدار اساسین کرید به دلیل انتشار نسخه های جدید در فاصله های زمانی کوتاه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کرد و نسخه های اخیر این سری همچون «اساسین کرید سیندیکیت» را با مفهوم نوآوری بیگانه کرد، استراحت یک ساله یوبی سافت بهترین گزینه برای رهایی از مشکلات به نظر رسید. این استراحت باعث شد تا سازندگان بیشتر از آنچه که فکرش را کنیم بر روی نوآوری ها و ویژگی های جدید نسخه بعدی بازی تمرکز کنند که نتیجه این کار ختم به خیر شد و شاهد عرضه بازی فوق العاده جذاب Assassin's Creed Origin بودیم که این عنوان از برخی جوانب، یک سر و گردن از نسخه های پیشین مجموعه اساسین کرید بالاتر است.

نگران انتشار سالانه نسخه جدید سری «اساسین کرید» نباشید؛ بازی «اساسین کرید اودیسه» عمیق تر و جذاب تر از نسخه اوریجین است!

در وهله اول، شاید بازی اساسین کرید اوریجین برای بسیاری از بازیکنان و گیمرها یک اثر ویدیویی هیجان انگیز به شمار رود، اما این عنوان آن هویت مجموعه اساسین کرید را از دست داده بود، به طوری که بیشتر منتقدان نیز بر این باورند که عرضه عنوان Assassin's Creed Origin این سری را وارد دنیای جدیدی از بازی های نقش آفرینی کرده است. به هر حال، تمرکز بیشتر بر روی المان های نقش آفرینی و کم رنگ تر شدن ریشه های مجموعه اساسین کرید از جمله مهمترین مواردی که بازی اساسین کرید اوریجین به سمت و سوی آن ها کشیده شده است.

در حالی که شرکت یوبی سافت همچنان به پشتیبانی خود از بازی اساسین کرید اوریجین ادامه می داد، به صورت ناگهانی و غیرمنتظره در جریان رویداد E3 سال جاری میلادی به معرفی نسخه بعدی این فرانچایز تحت عنوان Assassin's Creed Odyssey پرداخت که همه طرفداران و بازیکنان را متعجب کرد. زمانی که این شرکت فرانسوی از عرضه این عنوان ویدیویی در اواخر سال جاری میلادی خبر داد، گمان می رفت که یوبی سافت بار دیگر اشتباهات قبلی خود مبنی بر عرضه سالانه نسخه جدید سری اساسین کرید را تکرار می کند و با یک اثر ویدیویی تکراری و بعضا خسته کننده رو به رو هستیم.

اما اگر بخواهیم بازی اساسین کرید اودیسه را در یک کلمه توصیف کنیم، باید بگوییم که این عنوان فوق العاده و شگفت انگیز است! این عنوان نه تنها تمامی ویژگی ها و المان های مثبت نسخه قبلی خود را حفظ کرده، بلکه با ترکیب ماهرانه چند مکانیزم دیگر و گسترش آن ها، تجربه متفاوتی از مجموعه اساسین کرید را به ارمغان می آورد که باعث شده تا بازی اساسین کرید اودیسه را در میان بهترین بازی های این سری پرمخاطب قرار دهیم.

محیط و جهان عظیم بازی «اساسین کرید اودیسه» با جزئیات بسیار بالایی طراحی شده است؛ نبردهای دریایی از نسخه «بلک فلک» و در طرف دیگر، نبردهای زمینی از نسخه «اوریجین»!

یکی از مهمترین ویژگی های مثبت بازی را می توان جهان جدید و پرجزئیات آن دانست که از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و گشت و گذار و همچنین ماجراجویی در تمامی بخش های این دنیای عظیم و پهناور جذاب و هیجان انگیز به نظر می رسد. جالب است بدانید که نقشه این عنوان چیزی در حدود 62 درصد بزرگ تر از نقشه عظیم بازی اساسین کرید اوریجین است که این ابعاد بزرگ از نظر جزئیات هم عالی بوده و حرفی برای گفتن ندارد.

یوبی سافت سرزمین غنی تاریخی یونان باستان را به طور تمام و کمال با جزئیات بسیار بالایی طراحی کرده و این محیط از هر دیدگاهی منسجم و یکپارچه عمل می کند. از طرفی، سازندگان به خوبی توانسته اند که محیط قدیمی یونان باستان را طوری شبیه سازی کنند که دقیقا متناسب و مشابه با 431 سال قبل از میلاد مسیح باشد.

جدا از جهان و محیط پرجزئیات، اساسین کرید اودیسه به لطف داستان درگیرکننده خود، تجربه کامل و لذت بخشی از یک بازی جهان باز و نقش آفرینی را به بازیکن القا می کند. بخش داستانی از دیگر نقاط قوت بازی است که این بخش به خاطر وجود سیستم تصمیم گیری و تاثیر تصمیمات بازیکنان بر روی روند گیم پلی بازی، گام بزرگی را در مجموعه اساسین کرید برداشته است، به طوری که بر اساس تصمیمات شما، این عنوان ویدیویی 9 پایان مختلف دارد. بنابراین، آزادی عمل بازیکنان در انتخاب و پیشبرد بازی به نسبت نسخه های قبلی بسیار بیشتر شده و گیمرها یک داستان خطی و ساده را دنبال نمی کنند که این موضوع جذابیت بازی را دو چندان کرده است.

امکان انتخاب بین دو شخصیت مذکر و مونث به نام های الکسیوس و کساندارا هم ویژگی جدیدی است که به بازی اساسین کرید اودیسه اضافه شده و شما می توانید از همان ابتدا با انتخاب شخصیت مورد علاقه خود، تمامی مراحل بازی را پیش ببرید. انتخاب یونان باستان باعث شده تا سازندگان بر روی آب های آزاد و دریاها نیز تمرکز کنند. این تمرکز به گونه ای است که گویا اساسین کرید اودیسه ترکیب خوبی از دو بازی اساسین کرید اوریجین و اساسین کرید بلک فلگ است و مبارزات دریایی و کشتی رانی نیز از تکراری شدن بازی جلوگیری می کند و از سوی دیگر، لذت بخش و هیجان انگیز است.

داستان بازی 9 پایان مختلف دارد؛ انتخاب های شما در روند داستان و گیم پلی بازی تاثیرگذار است.

سیستم مبارزات بازی پیشرفت چشمگیری داشته و حرکات و جلوه هایی که در هنگام درگیری ها شاهد هستیم، حس و حال همیشگی مجموعه اساسین کرید را دارد. همچنین، به نظر می رسد یوبی سافت در تلاش بوده تا به بهبود هر چه بهتر از سیستم، عنوان اساسین کرید اودیسه را بیشتر از نسخه قبلی خود به سمت سبک نقش آفرینی بکشاند و خوشبختانه در این زمینه نیز موفق عمل کرده است.

در خصوص محتویات گیم پلی، اساسین کرید اودیسه دارای ماموریت ها و مراحل اصلی و فرعی زیادی است و شما بیش از چهل ساعت سرگرم می کند، اما از حیث تنوع ماموریت ها این عنوان همچنان در سطح عالی قرار ندارد و بعضا ممکن است از انجام و طی برخی از مراحل خسته شوید. سطح ارتقای بازیکنان به مانند نسخه قبلی شما را وادار به انجام برخی مراحل فرعی می کند که البته این موضوع به خاطر وجود ماموریت های فرعی نسبتا جذاب و درگیر کننده، یک ایراد برای بازی به حساب نمی آید.

علی رغم ویژگی های مثبت و تحسین آمیز، عنوان ویدیویی Assassin's Creed Odyssey کماکان دارای مشکلات ریزی است که البته می توان به راحتی از این ایرادات چشم پوشی کرد. از مهمترین مشکلات بازی می توان به وجود یک سری باگ های مختلف اشاره کرد که گاها به شدت تو ذوق بازیکن می زد. هرچند، وجود باگ های زیاد در مجموعه اساسین کرید یک موضوع جدیدی نیست و اینکه یوبی سافت این باگ های گاه به گاه را در بازی اساسین کرید اودیسه کاهش داده، باید به آن ها آفرین گفت!

جدا از تمجدید و تشویق بازی، اساسین کرید اودیسه کماکان با مشکلات ریزی از قبیل باگ ها و بهینه سازی ضعیف رنج می برد؛ هرچند، این ایرادات تاثیر منفی روی بازی نمی گذارد و می توان از آن ها صرف نظر کرد.

جدا از این مورد، بهینه سازی بازی اساسین کرید اودیسه نیز به طور کامل صورت نگرفته و به همین خاطر در برخی از صحنه های بازی مناظری با کیفیت پایین و بافت های ضعیف به چشم می خورد که برای یک اثر مورد انتظار و پرطرفداری قابل قبول نیست.

در مجموع، بازی ویدیویی Assassin's Creed Odyssey یک شاهکار تمام عیار در مجموعه اساسین کرید برشمرده نمی شود، اما در ردیف بهترین بازی های این فرانچایز محبوب قرار دارد. وجود داستانی درگیر کننده با 9 پایان مختلف، محیط و جهان عظیم و در عین حال غنی و پرجزئیات، پایبندی به برخی از ریشه های اصلی مجموعه خود از جمله مواردی است که این عنوان ویدیویی را به جایگاه برتری رسانده است و تجربه آن چه برای طرفداران پر و پا قرص سری اساسین کرید و چه برای بازیکنان تازه لذت بخش و سرگرم کننده خواهد بود.

شایان ذکر است؛ در حال حاضر میانگین نقدها و نمرات بازی Assassin's Creed Odyssey در وب سایت معروف متاکریتیک از میان 60 نقد و بررسی معتبر برای نسخه پلی استیشن، نمره 85 از 100 است که این امتیاز در مقایسه با نمرات 81 و 76 از 100 دو بازی اساسین کرید اوریجین و اساسین کرید سیندیکیت، امتیاز بالایی به حساب می آید و این موضوع نشان می دهد که یوبی سافت در ساخت این عنوان سنگ تمام گذاشته است.

در ادامه به بررسی امتیازات، نقدها و نمرات بازی Assassin's Creed Odyssey می پردازیم.

وب سایت GamesRadar؛ نمره 100 از 100
بازی اساسین کرید اودیسه نه تنها تمامی ویژگی های مثبت و نوآوری های تحسین آمیز نسخه قبلی خود یعنی اساسین کرید اوریجین را حفظ کرده است، بلکه آن ها را به نحوی گسترش داده که حتی هرگز فکرش را هم نمی کردید که یک بازی اساسین کرید از پس انجام چنین کاری برآید. عنوان ویدیویی اساسین کرید اودیسه همه این موارد را در خود جا داده است.
وب سایت Gaming Age؛ نمره 100 از 100
حتی اگر مطمئن نیستید که به این زودی [اشاره به فاصله زمانی کوتاه بین انتشار دو بازی اساسین کرید اودیسه و اوریجین] به تجربه نسخه جدید مجموعه اساسین کرید نیاز دارید، من حتما پیشنهاد می کنم که حداقل نگاهی به بازی اساسین کرید اودیسه بیاندازید. در مجموع، این عنوان ویدیویی عالی و فوق العاده است که تجربه مهیجی را برای شما رقم می زند. با اینکه بازی با مشکلات، باگ ها و ایرادات جزئی دست و پنجه نرم می کند، اما من در این باره هیچ شکایتی از سازندگان ندارم چرا که به راحتی می توان از این مشکلات چشم پوشی کرد. برای من، تجربه بازی اساسین کرید اودیسه لذت بخش تر از تجربه بازی اساسین کرید اوریجین بود. به علاوه، من علاقه دارم که در سال آینده میلادی شاهد عرضه نسخه بعدی [سه گانه تمدن های قدیمی بشر] سری اساسین کرید باشم. هرچند، مطمئن نیستم که این موضوع در سال آتی حتما اتفاق می افتد. به طور کلی، بازی Assassin's Creed Odyssey یک اثر ویدیویی فوق العاده و با ارزشی است.
وب سایت We Got This Covered؛ نمره 100 از 100
عنوان ویدیویی Assassin's Creed Odyssey یک بازی تاریخی و حماسی است که با استفاده از المان و مکانیزم های مجموعه اساسین کرید، داستان و حوادث مختلف و متفاوتی را روایت می کند و نتیجه این امر نیز، از هر دیدگاه و نظری شگفت انگیز است.
وب سایت Digital Chumps؛ نمره 98 از 100
بازی Assassin's Creed Odyssey برجسته ترین اثر ویدیویی سری اساسین کرید به شمار می رود که سبک جهان باز را به همراه صحنه های نفس گیر و انتخاب های معنی دار و تاثیرگذار برای بازیکنان و گیمرها به ارمغان می آورد. شرکت یوبی سافت به صورت شجاعت مندانه به دنبال ساخت یک اثر نقش آفرینی رفته که این امر باعث شده تا بازی اساسین کرید اودیسه به بهترین عنوان ویدیویی در تاریخ مجموعه اساسین کرید تبدیل شود.
وب سایت Playstation Universe؛ نمره 95 از 100
مجموعه باشکوه و عظیمی از سیستم ها و المان های نقش آفرینی که اخیرا توسط شرکت یوبی سافت بر روی مجموعه اساسین کرید اجرا شده، روح تازه ای به این فرانچایز سنتی دمیده و نسخه اخیر آن یعنی اساسین کرید اودیسه را به یکی از سرگرم کننده ترین و به یادماندی ترین بازی ها تبدیل کرده است. از این رو، نه تنها می توان عنوان Assassin's Creed Odyssey را بهترین بازی مجموعه اساسین کرید دانست، بلکه این بازی یکی از بهترین عناوین ویدیویی در سبک جهان باز و ماجراجویی محسوب می شود.

وب سایت PlayStation LifeStyle؛ نمره 95 از 100
شرکت یوبی سافت سعی داشته تا اساسین کرید جدیدی خلق کند که لایق و شایسته نام اودیسه باشد و خوشبختانه، یوبی سافت در این زمینه موفق عمل کرده است. هیچ شکی نیست که این عنوان ویدیویی به مانند شعار هرمر طولانی است، اما هر لحظه از بازی سرگرم کننده است و شما را به خوبی درگیر خود می کند.
وب سایت IGN؛ نمره 92 از 100
بازی Assassin's Creed Odyssey یک عنوان ویدیویی بی عیب و ایرادی نیست، اما به طور کلی این اثر سطح سری اساسین کرید را افزایش داده است که به لطف آن، هم اکنون در میان بهترین بازی های نقش آفرینی قرار دارد.
وب سایت USGamer؛ نمره 90 از 100
بازی اساسین کرید اودیسه که بر اساس پایه های عنوان اساسین کرید اوریجین ساخته شده، این عنوان تجربه ماجراجویی و نقش آفرینی را به همراه کشتی رانی در نسخه Black Flag را ارائه می دهد. سیستم تصمیم گیری و تاثیر تصمیمات بازیکنان بر روی روند گیم پلی بازی، شخصیت های «الکسیوس» و «کساندرا» را در جریان سفر طولانی برای اتحاد فرقه ها و خانواده و همچنین قتل بسیاری از افراد، هدایت می کند. البته که همه ویژگی های بازی فوق العاده نیستند و بخشی از المان ها مثل Conquest Battles به کار بیشتری نیاز دارد، اما در مجموع بازی اساسین کرید اودیسه قدم راسخ و بزرگی را در راه سفری که اوریجین آن را آغاز کرده، برداشته است.
وب سایت Multiplayer.it؛ نمره 88 از 100
بازی Assassin's Creed Odyssey یک عنوان ویدیویی بزرگ و عظیمی است که از جوانب مختلف پشیرفت چشمگیری کرده است. از معرفی چندین المان به منظور تاکید بیشتر بر روی کاوش و جست و جو در جهان پهناور بازی گرفته تا مکانیک های مهیج ماجراجویی و سیستم تصمیم گیری و تاثیر آن بر روی روند گیم پلی و شخصیت ها، این عنوان را به بازی بزرگی تبدیل کرده است.
وب سایت Game Informer؛ نمره 83 از 100
بازی اساسین کرید اودیسه ضمن آنکه به ویژگی های جاه طلبانه و بلند پروازانه نسخه قبلی خود پایبند مانده، المان ها و نوآوری های تازه تری هم به خود اضافه کرده است. در وهله اول، شاید کمی منطقی به نظر نرسد، اما یوبی سافت توانسته تعادل مناسبی میان بخش های مختلف بازی ایجاد کند. داستان بازی شگفت انگیز و حیرت آور است و دو قهرمان اصلی به صورت مهیج به ماجراجویی می پردازند که جهان کلی این مجموعه نیز در ارتباط است. جست و جو و کاوش در جهان بازی سرگرم کننده به نظر می رسد، سیستم مبارزات بازی بهبود یافته و از قدرت مطلوبی برخوردار بوده و از همه مهم تر، غارت و دزدی ارزش های حماسی هیجان انگیز است. چنین هسته جامد و منسجمی، عنوان ویدیویی اساسین کرید اودیسه را یک گام به جلو برده و در موفقیت این اثر نقش داشته است، اما به مانند بال‌ های مومی ایکاروس، چنین مواردی کافی نیست که به مقصد روشن و مورد نظر برسیم.

وب سایت Eurogamer Italy؛ نمره 80 از 100
بازی Assassin's Creed Odyssey یکی از بهترین نسخه های مجموعه اساسین کرید برشمرده می شود که قطعا همه طرفداران و هواداران پر و پا قرص این فرانچایز را شگفت زده می کند. هرچند، از حیث بهینه سازی، سازندگان به بهترین شکل ممکن عمل نکرده اند و بازی از این جنبه دارای مشکلاتی است؛ ایراداتی که باعث شده تا این عنوان عملکردی به مانند عملکرد بهترین بازی نسخه مجموعه اساسین کرید نداشته باشد.
وب سایت Trusted Reviews؛ نمره 80 از 100
عنوان ویدیویی اساسین کرید اودیسه را می توان یک ورودی تازه و صد البته کامل به دنیای بازی های جهان باز دانست. به واسطه ساخت و گسترش ویژگی ها و المان هایی که برای اولین بار در بازی اساسین کرید اوریجین شاهد آن ها بودیم، شرکت یوبی سافت تجربه ای از شجاعت و عظمت را برای بازیکنان به ارمغان می آورد.
وب سایت GameSpot؛ نمره 80 از 100
بازی Assassin's Creed Odyssey به لطف جهان و دنیای پویا و عظیم، گام بزرگی را برداشته است و جست و جو و کاوش در جهان آن که به صورت مداوم در حال تغییر بوده، بسیار لذت بخش است. داستان این عنوان ویدیویی بسیار غنی است و از طرفی، سیستم تصمیم گیری بازیکنان و تاثیر آن بر روی پایان بازی، واقعا عالی بوده و جز نکات مثبت بازی به شمار می رود. به علاوه، این داستان در کنار محیط زیبای سرزمین یونان باستان که غنی از حوادث تاریخی است و سازندگان نیز با تمام جرئیات این جهان را طراحی کرده اند، تجلی پیدا می کند. حال، موضوع مهم گیم پلی بازی است کهبه لطف ماموریت های اصلی و فرعی، رنگ و بوی جدیدی به خود گرفته و این عنوان را به یک اثر ویدیویی ارزشمندی تبدیل کرده است. هرچند، وجود برخی مشکلات نظیر سرعت پایین بازی که روی گیم پلی و انجام ماموریت ها و طی بخش داستانی تاثیر منفی می گذارد، باعث شده تا عنوان اساسین کرید اودیسه یک بازی تمام عیار به حساب نیاید.
وب سایت Digital Trends؛ نمره 60 از 100
بازی اساسین کرید اودیسه دارای جهان غنی و پرانرژی است که متاسفانه به خاطر فعالیت ها و ماموریت های تکراری، از میزان انرژی و جذابیت آن کاسته می شود. اگرچه، داستان بازی بسیار درگیر کننده و عمیق است و شما برای اتمام بخش داستانی باید وقت بیشتری را صرف کنید و ماموریت ها و مراحل فرعی گوناگونی که چندان هم جذاب و لذت بخش نیستند، را سپری کنید، لیکن همه این ها به نوعی به مبارزات تکراری ختم شده که گویا صرفا برای جذاب نگه داشتن بازی طراحی شده اند. بازی اساسین کرید اودیسه یکی دیگر از عناوین ویدیویی جهان باز است که مفهوم و معنای نامناسبی از محتویات بیشتر را تعریف می کند. [به عبارت دیگر، یکی از بزرگ ترین مشکلات بازی، محتویات بیش از اندازه آن بوده که از تنوع کمتری برخوردار است.]

همچنین، در ادامه می توانید سایر امتیازت، نقدها و نمرات بازی Assassin's Creed Odyssey را مشاهده کنید. لیست زیر در صورت انتشار امتیازات و نمرات سایر منتقدان به‌روز رسانی می شود.

 • وب سایت Critical Hit؛ نمره 95 از 100
 • وب سایت Gaming Nexus؛ نمره 95 از 100
 • وب سایت Areajugones؛ نمره 94 از 100
 • وب سایت LaPS4؛ نمره 92 از 100
 • وب سایت XGN؛ نمره 92 از 100
 • وب سایت Jeuxvideo.com؛ نمره 90 از 100
 • وب سایت Hobby Consolas؛ نمره 90 از 100
 • وب سایت Meristation؛ نمره 90 از 100
 • وب سایت Twinfinite؛ نمره 90 از 100
 • وب سایت JeuxActu؛ نمره 90 از 100
 • وب سایت Softpedia؛ نمره 90 از 100
 • وب سایت GameSpace؛ نمره 90 از 100
 • وب سایت DarkStation؛ نمره 90 از 100
 • وب سایت Stevivor؛ نمره 90 از 100
 • وب سایت TrueGaming؛ نمره 90 از 100
 • وب سایت Gamers Heroes؛ نمره 90 از 100
 • وب سایت InsideGamer.nl؛ نمره 89 از 100
 • وب سایت Game Pro Germany؛ نمره 88 از 100
 • وب سایت SpazioGames؛ نمره 86 از 100
 • وب سایت PSX-Sense.nl؛ نمره 85 از 100
 • وب سایت Game Crate؛ نمره 85 از 100
 • وب سایت Gamer.nl؛ نمره 85 از 100
 • وب سایت Forbes؛ نمره 85 از 100
 • وب سایت 3DJuegos؛ نمره 85 از 100
 • وب سایت The Games Machine؛ نمره 84 از 100
 • وب سایت Everyeye.it؛ نمره 84 از 100
 • وب سایت Level Up؛ نمره 83 از 100
 • وب سایت Power Unlimited؛ نمره 82 از 100
 • وب سایت Post Arcade (National Post)؛ نمره 80 از 100
 • وب سایت Gameblog؛ نمره 80 از 100
 • وب سایت Shacknews؛ نمره 80 از 100
 • وب سایت Game Rant؛ نمره 80 از 100
 • وب سایت Gamersky؛ نمره 80 از 100
 • وب سایت Video Gamer؛ نمره 80 از 100
 • وب سایت Digitally Downloaded؛ نمره 80 از 100
 • وب سایت God is a Geek؛ نمره 80 از 100
 • وب سایت The Sixth Axis؛ نمره 80 از 100
 • وب سایت Gamer.no؛ نمره 80 از 100
 • وب سایت Merlin'in Kazanı (Turkey)؛ نمره 78 از 100
 • وب سایت CO Gconnected؛ نمره 78 از 100
 • وب سایت CG Magazine؛ نمره 75 از 100
 • وب سایت RPG Site؛ نمره 70 از 100
 • وب سایت Game Revolution؛ نمره 70 از 100
 • وب سایت Hardcore Gamer؛ نمره 70 از 100
 • وب سایت The Escapist؛ نمره 60 از 100

برای مشاهده لیست امتیازات، نقدها و نمرات بازی Assassin's Creed Odyssey به وب سایت رسمی متاکریتیک مراجعه کنید.

بازی مورد انتظار و هیجان انگیز Assassin's Creed Odyssey قرار است در روز جمعه سیزدهم مهر ماه سال 97 (پنجم ماه اکتبر سال جاری میلادی) توسط شرکت فرانسوی یوبی سافت بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شود.

در حال حاضر، نسخه های استاندارد، دیلاکس، گلد (طلایی) و آلتیمیت (Ultimate) این عنوان ویدیویی به ترتیب با قیمت های 59.99 دلار، 79.99 دلار، 99.99 دلار و 119.99 دلار در فروشگاه های رسمی پلی استیشن استور، ایکس باکس لایو، یوپلی و استیم به فروش می رسد.

همچنین، در صورتی که دنبال تجربه نسخه رایانه شخصی بازی اساسین کرید اودیسه هستید، پیشنهاد می کنیم که ابتدا از امکان اجرای آن بر روی پلتفرم خود مطمئن شوید. بنا بر اعلام شرکت یوبی سافت، شما برای اجرای این عنوان در پایین ترین تنظیمات گرافیکی، نرخ 30 فریم بر ثانیه و رزولوشن 720p، به سیستمی با مشخصات پردازنده مرکزی اینتل Core i5 2400 @ 3.1 GHz، رم هشت گیگابایتی، کارت گرافیک انویدیا GeForce GTX 660 و یا AMD Radeon R9 285 با دو گیگابایت حافظه داخلی و پشتیبانی تمامی سخت افزارها از نسخه یازدهم دایرکت ایکس احتیاج خواهید داشت. به علاوه، فضای مورد نیاز برای نصب بازی نیز برابر با 46 گیگابایت اعلام شده است.

حال در پایان این مقاله، دیدگاه شما در رابطه با امتیازات، نقدها و نمرات بازی Assassin's Creed Odyssey چیست؟ فراموش نکنید که دیدگاه و نظر شخصی خود را پس از تجربه تازه ترین مجموعه پرطرفدار اساسین کرید و ماجراجویی در سرزمین غنی تاریخی یونان باستان با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر