ظرفیت ارتباطات ورزشگاه آزادی همزمان با دربی 3 برابر شد

رسانه کلیک - پیگیری‌ ها و تأکیدات وزیر ارتباطات، توسعه ظرفیت ارتباطی در ورزشگاه آزادی را پیش از بازی استقلال و پرسپولیس به سه برابر رساند.

ظرفیت ارتباطات ورزشگاه آزادی همزمان با دربی 3 برابر شد

به گزارش کلیک به نقل از تسنیم؛ فردا قرار است هشتاد و هشتمین دربی پایتخت با مصاف استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به ثبت برسد که طبیعتا تماشاگران و بینندگان بسیاری را روی سکوها و پای تلویزیون‌ ها خواهد نشاند.

اما نکته جالب توجهی که در جریان برگزاری این رویداد ورزشی به چشم می‌ خورد، تلاش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای بهبود وضعیت ارتباطی ورزشگاه آزادی است.

محمد جواد آذری جهرمی اسفند ماه سال گذشته و هم‌ زمان با برگزاری دربی هشتاد و ششم نیز به ورزشگاه آزادی رفت و به همراه فرزندش در کنار جانی اینفانتینو؛ رییس فیفا که در جایگاه ویژه مستقر بود، به تماشای بازی نشست.

حال پیش از مصاف دربی هشتاد و هشتم، وی خبر از عملیات توسعه و ارتقاء سه برابری ظرفیت موبایل در ورزشگاه آزادی توسط تیم فنی همراه اول داده است.

بعد از این اطلاع‌ رسانی، شاهین آرپناهی؛ مدیر کل ارتباطات اپراتور اول کشور با انتشار پیامی در پیج شخصی خود گفت: اگر تأکید و پیگیری شخص وزیر ارتباطات نبود، این قطعا به این دربی نمی‌ رسید.

حال انتظار می‌ رود با این توسعه زیرساختی در بخش ارتباطات، نارسایی‌ های قبلی برطرف شده و افزایش ترافیک در زمان برگزاری این رویداد مهم، مانع از قطعی ارتباطات بخصوص در بخش دیتا شود.

ارسال نظر