ارسال پیامک تبلیغاتی از سرشماره‌ های رسمی اپراتورهای موبایل ممنوع است

رسانه کلیک - معاون وزیر ارتباطات گفت: ارسال هر گونه پیامک حاوی اطلاعات و تبلیغات از سرشماره‌ های رسمی اپراتورهای موبایل، ممنوع است.

ارسال پیامک تبلیغاتی از سرشماره‌ های رسمی اپراتورهای موبایل ممنوع است

به گزارش کلیک به نقل از صدا و سیما؛ حسین فلاح جوشقانی معاون وزیر ارتباطات در نشست هم اندیشی با مدیران و فعالان اپراتورهای تلفن همراه و ثابت در خراسان شمالی با بیان اینکه ارسال هر گونه پیامک حاوی اطلاعات و تبلیغات از سرشماره‌ های رسمی اپراتورهای موبایل، ممنوع است عنوان کرد: از این شماره‌ ها فقط باید اطلاعات مربوط به شخص مشترک برای مثال سرویس‌ های فعال، ارسال شود ( ارسال پیامک از سرشماره‌ های رسمی اپراتورهای موبایل فقط برای سرویس‌ های شخصی مشترک مجاز است ).

جوشقانی با تشریح موارد مجاز و غیرمجاز ارسال پیامک از سرشماره اپراتورهای موبایل اظهار کرد: سرشماره رسمی اپراتورهای موبایل تنها برای اطلاع‌ رسانی موارد مخصوص مشترک است و ارسال هر موضوع غیر از این موارد از این طریق غیرمجاز و ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه از طریق این سرشماره‌ ها تنها باید سرویس‌ های مخصوص مشترک از جمله سرویس‌ های مالی، قبض، میزان شارژ، باقی‌ مانده طرح، سرویس‌ های فعال یا مواردی از این قبیل ارسال شود ادامه داد: ارسال هر اطلاعات و تبلیغات بیشتری که خارج از موضوعات مربوط به شخص مشترک باشد از این طریق ممنوع است.

معاون وزیر ارتباطات تصریح کرد: با برنامه‌ ریزی صورت گرفته مشکلات مربوط به ارائه تلفن ثابت و آنتن‌ دهی تلفن همراه در روستاها و جاده‌ ها تا پایان سال رفع می شود و توسعه زیرساخت‌ های ارتباطی در برخی نقاط کمبودها جبران شود.

وی به ارتقای قابل توجه زیرساخت‌ های ارتباطی خراسان شمالی در یک سال گذشته اشاره کرد و گفت: در همه شهرها و روستاهای این استان، سایت نسل چهارم تلفن همراه نصب و راه‌ اندازی شد.

ارسال نظر