استفاده از صندلی های مخصوص عکس سلفی در کشور ایرلند!

رسانه کلیک - کشور ایرلند تصمیم دارد تا به منظور کاهش تلفات جانی در مکان های پربازدید و خطرناک، جایگاه های ویژه ای را برای گرفتن عکس سلفی در نظر بگیرد. در ادامه این خبر با کلیک همراه باشید.

استفاده از صندلی های مخصوص عکس سلفی در کشور ایرلند!

همزمان با ظهور شبکه های اجتماعی مختلف، افراد بسیاری زندگی خود را به خطر می اندازند تا عکس های خاص و هیجان انگیزی را از لحظات خود ثبت کرده و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند. شاید باور این موضوع کمی سخت باشد اما بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶، عده زیادی جان خود را در حین گرفتن سلفی های خطرناک از دست داده اند.

طبق گزارش های Lonely Planet ، یک وزیر ایرلندی به نام جیم دالی راهکار جالبی را برای رفع این مشکل ارائه کرده است. وی اظهار دارد که با نصب جایگاه های مخصوص عکس سلفی در مناطق گردشگری مختلف، می توان شمار قربانیان این حوادث را به حداقل رساند.

دالی پیشنهاد خود را به موسسه ملی توسعه گردشگری ایرلند ارائه کرده است. او می گوید نصب این جایگاه ها در مناطق خطرناکی مانند صخره های موهر، دماغه کینسیل، دماغه میزن، برج دریایی بیکن و جنگل های لاف هاین، علاوه بر کاهش تلفات جانی، درآمد حاصل از صنعت گردشگری را نیز بهبود می بخشد.

سلفی های خطرناک

به عقیده دالی این راهکار یک موقعیت تجاری مناسب است که همزمان مردم را به سمت گرفتن سلفی های بی خطر سوق می دهد. او در مصاحبه ای با روزنامه Southern Star می گوید:

اغلب افراد علاقه زیادی به گرفتن سلفی در مکان های طبیعی و زیبا دارند؛ اما گاهی یافتن محلی ثابت برای عکاسی و فیلم برداری بسیار دشوار است.

وی افزود:

سلفی گرفتن یک ابزار بسیار مؤثر جهت بازاریابی است و ما باید بتوانیم بستر مناسب برای توسعه آن را مهیا کنیم. این پیشنهاد نوین و بدون هزینه، به ما اجازه می دهد تا بهترین چهره ایرلند را به جهانیان عرضه کنیم.

ارسال نظر