لوفت هانزا در سال 2018 به رکورد تازه ای دست پیدا کرد!

رسانه کلیک - شرکت هواپیمایی آلمانی لوفت هانزا موفق به ثبت رکورد تازه ای در زمینه تعداد مسافران خود شد. این شرکت در سال 2018 در مجموع 142 میلیون مسافر را جابه‌جا کرده است.

لوفت هانزا در سال 2018 به رکورد تازه ای دست پیدا کرد!

لوفت‌ هانزا بزرگ ترین شرکت هواپیمایی آلمانی بوده که دفتر مرکزی آن در شهر کلن و پایگاه اصلی پروازهای آن فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت است. شرکت هواپیمایی لوفت هانزا به عنوان دومین شرکت هواپیمایی بزرگ جهان از نظر تعداد مقاصد پروازی، چهارمین هواپیمایی بزرگ جهان بر پایه میزان درآمد، هفتمین شرکت از نظر حمل ‌و نقل بار و مجموع مسافت‌های پروازی و دهمین شرکت بزرگ جهان از لحاظ حمل‌ و نقل مسافر شناخته می‌ شود.

لوفت‌هانزا در سال 1953 فعالیت خود را در شهر کلن آلمان آغاز کرد و هم‌اکنون به صورت روزانه به 220 مقصد در 78 کشور جهان پروازهای مستقیم دارد. شبکه پروازی گسترده، هواپیماهای مدرن، سرویس اینترنت داخل کابین هواپیما، کابین فرست کلاس و پرسنل باتجربه و متخصص از شاخصه‌ های متمایز شرکت هواپیمایی لوفت ‌هانزا است.

این شرکت در سال 2018 در مجموع 142 میلیون مسافر را جابه‌جا کرد؛ این عدد رکورد جدیدی برای این شرکت و در تمام جهان محسوب می شود.

اصلی ترین عوامل رشد پروازهای این شرکت، شهرهای زوریخ، مونیخ و وین هستند که مسافران آن ها به ترتیب حدود 9.5 درصد، 9.3 درصد و 8.5 درصد نسبت به سال گذشته، بیشتر از پروازهای لوفت هانزا استفاده کرده اند. ساکنان فرانکفورت نیز در سال 2018، 4.7 درصد بیشتر از پروازهای لوفت هانزا استفاده کرده اند.

در ماه دسامبر، ظرفیت حمل و نقل این شرکت 4.7 درصد بیشتر از سال گذشته بود و قیمت حمل هر فرد بر کیلومتر، 0.4 درصد گران تر محاسبه شده است. در سال 2018، مجموع ظرفیت حمل و نقل این شرکت 4.3 درصد بیشتر از سال گذشته بوده است.

در دسامبر 2018، شرکت لوفت هانزا حدود 10 میلیون مسافر را جابه‌جا کرده که این عدد نشان دهنده 6.9 درصد رشد نسبت به دسامبر سال گذشته است.

ارسال نظر