با لوکس ترین و بهترین هتل های روسیه آشنا شوید!

رسانه کلیک - در این مطلب به معرفی تعدادی از لوکس ترین و بهترین هتل های روسیه که پهناورترین کشور و یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری جهان است، می پردازیم.

با لوکس ترین و بهترین هتل های روسیه آشنا شوید!

روسیه ، پهناورترین کشور جهان یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری دنیا محسوب می شود. این کشور در سال گذشته میزبان مسابقات جام جهانی 2018 نیز بود؛ برگزاری این مسابقات در کشور روسیه گردشگران این کشور را دو چندان کرد.

روسیه دارای جاذبه های گردشگری فراوانی از جمله قلعه های باستانی مسکو و معماری های بی نظیر سن پترزبورگ بوده و کشور بسیار مناسبی برای گذراندن تعطیلات محسوب می شود. گردشگران با بازدید از موزه ها، قصرها و کلیساهای این کشور که ترکیبی از سیاست و فرهنگ است، می توانند در رابطه با تاریخ این کشور و بسیاری از کشورهای دیگر مطالب مهمی را متوجه شوند. گردشگران در روسیه همچنین می توانند از پیست اسکی کراسنایا پولیانا بازدید کرده و یا در شبه جزیره کامچاتکا به تماشای زیبایی های حیات وحش بپردازند.

این کشور همچنین دارای تعدادی از لوکس ترین هتل های جهان است. در ادامه همراه کلیک باشید تا با تعدادی از لوکس ترین و بهترین هتل های روسیه آشنا شوید.

1- هتل سنت رجیس نیکولس کایا؛ مسکو

هتل سنت رجیس نیکولس کایا که در قلب شهر مسکو واقع شده دارای مناظر بی نظیری از مرکز شهر، کرملین و میدان سرخ است. این هتل دارای تاریخچه ای غنی و سرویس دهی بی عیب و نقص است. هتل سنت رجیس که در دهه 1870 ساخته شده، تا اوایل قرن بیستم محل زندگی Count Orlov-Davydov بوده است.

نمای تاریخی این هتل که شاهکاری معماری محسوب می شود، به خوبی حفاظت و بازسازی شده و موزاییک های زیبای آن طی بازسازی آن حفظ شده اند. در هر 210 اتاق این هتل از رنگ هایی جذاب و هنرنمایی های خیره کننده استفاده شده است. خدمات این هتل نیز شامل اسپایی بسیار لوکس و سالن های غذاخوری متعدد است.

2- هتل ریتز کارلتون مسکو

هتل ریتز کارلتون مسکو که یادآور میدان سرخ و کرملین است، نمادی از تاریخچه و فرهنگ روسیه به شمار می رود. معماری داخلی طلاکاری شده این هتل یادآور زیبایی های کلاسیک قرن نوزدهم است؛ با این حال این هتل دارای امکانات بسیار لوکسی از جمله اسپایی الهام گرفته شده از سنت های اروپایی و شرقی، سالنی در سقف و اتاق هایی متعدد و بسیار بزرگ است.

این هتل دارای 334 اتاق بوده که جزو بزرگترین اتاق های هتل های تمام مسکو به شمار می روند. سالن های غذاخوری هتل ریتز کارلتون در کلاس جهانی محسوب می شوند.

جالب است بدانید که شهرت اصلی این هتل از زمانی آغاز شد که در گزارشات متعددی در سال 2013، اشاره شد که دونالد ترامپ طی اقامتش در مسکو با همراهانش در سوئیت ریاست جمهوری این هتل دیدار کرده است. این هتل 5 ستاره بدون تردید یکی از بهترین هتل های روسیه محسوب می شود.

3- هتل بالسچوگ کمپینسکی مسکو

هتل بالسچوگ کمپینسکی موقعیتی فوق العاده و رو به کرملین و رود موسکوا دارد. این هتل تا مدتی طولانی محلی برای قرارهای پنهانی و تصمیم گیری های مخفیانه سیاست مداران، مسافران تجاری و جهانگردان قدیمی بوده است.

قدمت نمای کلاسیک این هتل به سال 1898 باز می گردد؛ اما فضای داحلی آن بسیار مدرن و لوکس، دارای دکورهای زیبا، فضاهای عمومی بزرگ و امکاناتی امروزی است. این هتل دارای 227 اتاق و سوئیت بوده که بسیاری از آن ها مناظری رو به کرملین، میدان سرخ و یا کلیسای سنت باسیل دارند.

یکی دیگر از نکات جالب توجه این هتل، غذاهای آن است؛ زیرا برای صرف هر وعده غذایی در این هتل گزینه های متعددی وجود دارد. هتل بالسچوگ کمپینسکی نیز بدون تردید یکی از بهترین هتل های روسیه به شمار می رود.

4- بلموند گرند هتل؛ سن پترزبورگ

بلموند گرند هتل سن پترزبورگ ترکیبی هوشمندانه از شکوه تاریخی و امکاناتی مدرن است که توجه تمام گردشگران را به خود جلب می کند. این هتل در قلب سن پترزبورگ ، رو به روی فیلارمونیک شوستاکوفیتش ، در جوار موزه دولتی روسیه و اپرای موسورگسکی و در فاصله اندکی از موزه ارمیتاژ و میدان و کاخ زمستانی واقع شده است.

این هتل دارای 301 اتاق و سوئیت بوده که به وسیله مبلمان بسیار لوکسی تزئین شده اند. این مجموعه دارای 7 رستوران نیز هست که هر یک غذاهایی از ملل گوناگون جهان سرو می کنند. لابی این هتل نیز محل بسیار مناسبی برای قرار ملاقات در طول روز و بعد از ظهر به شمار می رود.

1- هتل فور سیزنز لاین پالاس؛ سن پترزبورگ

هتل لاین پالاس که تنها دو بلوک با موزه ارمیتاژ فاصله داشته و به نوسکی پراسپکت و تالار مارینسکی نیز بسیار نزدیک است، فرصت تجربه هایی بسیار لوکس و رویایی را همچون زندگی در کاخی سلطنتی در قرن نوزدهم روسیه برای گردشگران فراهم می کند. این هتل بسیار مجلل دارای سقف های طلاکاری شده و ترکیب رنگی بسیار لوکس کرم و طلایی است.

فضاهای داخلی این هتل شامل پلکان اصلی، سرسرا و سالن ورودی، همگی به گونه ای طراحی و حفظ شده اند که یادآور هویت و زیبایی خود که به دهه 1820 تعلق دارد، باشند. با این وجود فضاهای تازه ساخت تر و بسیار لوکس این هتل نشان دهنده سبک امپریالیستی روسیه و مدرن تر هستند.

182 اتاق این هتل نیز بسیار زیبا و شیک به‌روزرسانی شده اند. هتل لاین پالاس همچنین دارای اسپایی چهار طبقه دارای استخری با سقف شیشه ای و اتاق بخار روسی است. این هتل بدون تردید یکی از لوکس ترین و بهترین هتل های روسیه به شمار می رود.

ارسال نظر