هواوی بند 4 پرو مجهز به NFC و GPS معرفی شد

رسانه کلیک - هواوی بند 4 پرو از راه رسید. این دستبند هوشمند به NFC و GPS مجهز شده و دارای صفحه نمایش 0.95 اینچی AMOLED است.

هواوی بند 4 پرو مجهز به NFC و GPS معرفی شد

هواوی چند روز پیش از گوشی های سری نوا 6 رونمایی کرد ( هواوی نوا 6 و نوا 6 5G به صورت رسمی معرفی شدند ). حال این شرکت به تازگی دستبند هوشمند هواوی بند 4 پرو را معرفی کرده است. در ماه اکتبر شاهد رونمایی از نسخه استاندارد این دستگاه بودیم ( هواوی بند 4 از راه رسید ). هواوی Band 4 Pro به یک نمایشگر 0.95 اینچی AMOLED رنگی مجهز شده که دارای چندین واچ فیس است. کاربران قادر به نصب واچ فیس روی این دستگاه خواهند بود.

این دستبند هوشمند جدید دارای فریم فلزی بوده و از بند سیلیکونی بهره می برد. این دستگاه دارای 11 حالت ورزشی بوده و قادر به ثبت اطلاعات 127 ورزش مختلف است. درون آن شاهد قرارگیری GPS و همچنین سنسور SpO2 برای اندازه گیری سطح اکسیژن خون هستیم. از دیگر ویژگی های آن می توان به سنجش ضربان قلب و ردیاب خواب کاربران اشاره کرد.

هواوی بند 4 پرو

استفاده از NFC در هواوی بند 4 پرو باعث می شود کاربران پرداخت های خود را توسط آن انجام دهند. اگرچه طراحی این دستبند هوشمند مشابه با بند 4 است، اما محل شارژ آن از طراحی متفاوتی بهره می برد و دارای 3 کانکتور روی پنل پشتی خود است.

این دستبند هوشمند با قیمت 56 دلار به فروش می رسد. کاربران می توانند آن را در رنگ های مشکی، صورتی و Amber Sunrise سفارش دهند. این محصول از تاریخ 12 دسامبر در اختیار خریداران قرار می گیرد.

ارسال نظر