سرفیس ایربادز با شارژ باتری 24 ساعته معرفی شد

رسانه کلیک - مایکروسافت با معرفی سرفیس ایربادز وارد رقابت با شرکت اپل شد. این هدفون بی سیم اندازه کوچکی داشته و تا 24 ساعت کاربر را همراهی می کند.

سرفیس ایربادز با شارژ باتری 24 ساعته معرفی شد

همانطور که شایعات در اوایل سال جاری میلادی اشاره کرده بودند، مایکروسافت از هدفون بی سیم خود با دستیار کورتانا رونمایی کرد. سرفیس ایربادز دارای کنترلر لمسی بوده و با صدا فعال می شود. مایکروسافت به کیفیت بالای میکروفن این دستگاه اشاره کرده است. این هدفون از کیس قابل شارژ بهره می برد که باعث می شود کاربر تا 24 ساعت از آن استفاده کند. قیمت سرفیس ایربادز برابر با 249 دلار است و در تعطیلات وارد بازار می شود.

کاربران با ضربه زدن به این هدفون می توانند آهنگ را تغییر دهند. مایکروسافت در هنگام توسعه این محصول، توجه ویژه ای به آفیس 365 داشته است. اگر در هنگام ارائه یک کنفرانس از این هدفون استفاده کنید، هرآنچه که می گویید به صورت خودکار روی صفحه نمایش نشان داده می شود و حتی می توان صحبت های شما را به 60 زبان ترجمه کرد. همچنین کاربران می توانند با ضربه زدن به آن، اسلاید پاورپوینت را عوض کنند.

سرفیس ایربادز در هنگام استفاده گوش کاربران را اذیت نمی کند. سال گذشته شاهد معرفی سرفیس هدفون از سوی مایکروسافت بودیم و حال با رونمایی از سرفیس ایربادز، این شرکت پیش از بیش خود را برای رقابت با اپل آماده کرده است.

ارسال نظر