تلویزیون ردمی روز 29 اوت معرفی می شود

رسانه کلیک - محصول جدید برند چینی ردمی که به عنوان زیر مجموعه کمپانی شیائومی فعالیت می کند، تلویزیون ردمی روز 29 آگوست معرفی می شود.

تلویزیون ردمی روز 29 اوت معرفی می شود

برند ردمی که به عنوان زیر مجموعه کمپانی بزرگ شیائومی فعالیت می کند، در طی این سال ها فعالیت خود را گسترش داده و علاوه بر گوشی های هوشمند، محصولات دیگری همچون کامپیوتر های خانگی، ماشین لباسشویی و... نیز تولید می کند. حال، به دلیل عملکرد و دریافت بازخورد خوب در زمینه های مختلف، این برند قصد دارد تا در جدیدترین اقدام خود وارد بازار تلویزیون ها شود. در واقع، تاریخ دقیق عرضه اولین تلویزیون ردمی مشخص شده است.

تلویزیون ردمی

صبح امروز، لو ویبینگ، مدیر کل برند ردمی در شبکه اجتماعی Weibo به صورت رسمی اعلام کرد که تلویزیون ردمی، روز 29 اوت معرفی می شود. البته از آن جایی که پیش از این نیز لی شیاوشوانگ، مدیر بخش تلویزیون کمپانی شیائومی نیز در صحبت های خود به عرضه این تلویزیون در آینده ای نزدیک اشاره کرده بود، انتظار این خبر را داشتیم.

هنوز جزئیات دقیقی از این تلویزیون در رسانه ها منتشر نشده است. اما این شرکت مدتی قبل مدعی شد که اولین تلویزیون آن ها از یک صفحه نمایش بزرگ 70 اینچی برخوردار خواهد بود. همچنین شنیده ها حاکی از این است که تلویزیون ردمی از صفحه نمایش 4K با پشتیبانی ا HDR، رابط کاربری Patchwall، فناوری صوتی DTS و Dolby و پشتیبانی بلوتوث صوتی از راه دور برخوردار خواهد بود.

در حال حاضر، تلویزیون های کمپانی شیائومی در بازار چین حرف اول را می زنند، حال با آمدن تلویزیون ردمی به بازار، جایگاه این کمپانی محکم تر نیز خواهد شد. با این حال، تلویزیون های ردمی هنوز هم رقابت بسیار سختی در بازار خواهند داشت، به خصوص با وجود تلویزیون های Honor Vision که به تازگی توسط برند زیر مجموعه هواوی، Honor رونمایی شده است. همچنین تلویزیون وان پلاس، یکی دیگر از رقبای سرسخت در بازار خواهد بود که در آینده ای نه چندان دور عرضه خواهد شد.

ارسال نظر