تصویر رسمی گلکسی واچ اکتیو 2 سامسونگ لو رفت!

رسانه کلیک - تصویر رسمی گلکسی واچ اکتیو 2 سامسونگ به اینترنت راه پیدا کرد. طراحی کلی این محصول شباهت زیادی به نسل اول خود دارد.

تصویر رسمی گلکسی واچ اکتیو 2 سامسونگ لو رفت!

در هفته های اخیر شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی از گلکسی واچ اکتیو 2 سامسونگ در فضای مجازی بودیم. گفته می شود این ساعت هوشمند برای رقابت با اپل به قابلیت هایی مانند ECG و تشخیص سقوط افراد مجهز می شود و همچنین می تواند ترکیب بدن را نیز اندازه گیری کند.

امروز اولین تصویر رسمی گلکسی واچ اکتیو 2 سامسونگ به اینترنت راه پیدا کرده است. این تصویر نام ساعت هوشمند آینده سامسونگ را تایید می کند. طراحی کلی این ساعت شباهت زیادی به نسل اول آن دارد. با توجه به این موضوع که گلکسی واچ اکتیو تنها چند ماه است که در بازار حضور دارد، عرضه نسل جدید آن تا حدودی عجیب به نظر می رسد. علاوه بر این موضوع، چند روز پیش شاهد افشای نقشه راه سامسونگ برای سال جاری میلادی بودیم که به معرفی ساعت هوشمند گلکسی واچ 2 در سه ماهه سوم 2019 اشاره می کرد و در آن خبری از گلکسی واچ اکتیو 2 نبود.

انتظار می رود نسل جدید گلکسی واچ اکتیو در تاریخ 7 آگوست همزمان با گوشی های هوشمند گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ معرفی شود. در تصویر منتشر شده شاهد نمایش تاریخ 5 آگوست روی نمایشگر گلکسی واچ اکتیو 2 هستیم. این احتمال وجود دارد که سامسونگ این محصول خود را زودتر از گوشی های سری نوت 10 معرفی کند.

نسل جدید ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو همراه با بند چرمی در اختیار خریداران قرار می گیرد. دکمه پاور این ساعت هوشمند دارای حلقه قرمز رنگ بوده که البته در حال حاضر دلیل آن مشخص نشده است. بر اساس شایعات گذشته، این ساعت هوشمند در اندازه های 40 و 44 میلی متری از راه می رسد و همچنین در نسخه های وای فای و LTE نیز به فروش می رسد.

ارسال نظر