مک بوک پرو جدید اپل تاییدیه FCC دریافت کرد

رسانه کلیک - مک بوک پرو جدید اپل موفق به کسب تاییدیه FCC شد. این لپ تاپ با مشخصات فنی بهبودیافته در آینده معرفی می شود.

مک بوک پرو جدید اپل تاییدیه FCC دریافت کرد

انتظار می رود نسخه بروز شده مک بوک پرو و یا مدل جدید آن در آینده نزدیک معرفی شود ( عرضه احتمالی ۷ مدل جدید مک بوک در اواخر سال جاری ). در ماه مه با مدل های بروز شده مک بوک پرو 13 و 15 اینچی ملاقات کردیم. این محصولات در مقایسه با گذشته به پردازنده های جدیدتر و قدرتمندتری مجهز شده اند و همچنین کیبورد پروانه ای آن ها عملکرد بهتری دارد ( مک بوک پرو به پردازنده های نسل نهم اینتل مجهز شد ). لازم به ذکر است؛ اپل تنها مدل های مجهز به تاچ بار را بروزرسانی کرده و مدل های استاندارد همچنان با مشخصات قدیمی به فروش می رسند.

انتظار می رود مدل 13 اینچی این لپ تاپ و بدون تاچ بار موفق به کسب تاییدیه FCC شده باشد. شماره مدل این دستگاه در تاییدیه FCC برابر با A2159 است. یکی از تصاویر موجود در این تاییدیه، لیبل بخش پایینی این محصول را به نمایش می گذارد. بر اساس این لیبل، لپ تاپ آینده اپل از شارژ 61 واتی پشتیبانی می کند که مربوط به مدل 13 اینچی بدون تاچ بار است. مدل 15 اینچی مک بوک پرو قادر به پشتیبانی از شارژ 87 واتی است.

مک بوک پرو

بر اساس شایعات، اپل در حال توسعه مک بوک پرو 16 اینچی با حاشیه های اندک در اطراف صفحه نمایش است ( مک بوک پرو 16 اینچی اپل با نمایشگر OLED بدون حاشیه از راه می رسد ). در حال حاضر مدارک مطمئنی در رابطه با وجود این لپ تاپ در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. شایعات به معرفی این محصول در پاییز سال جاری میلادی اشاره می کنند، بنابراین می توان منتظر انتشار اطلاعات جدیدی از این دستگاه بود.

ارسال نظر