شرکت DJI از دوربین اسمو اکشن رونمایی کرد

رسانه کلیک - شرکت DJI برای رقابت با گوپرو از یک محصول جدید رونمایی کرد. دوربین اسمو اکشن نام محصول جدید این شرکت قدرتمند است.

شرکت DJI از دوربین اسمو اکشن رونمایی کرد

شرکت گوپرو مدت هاست استانداردی در تولید دوربین های اکشن به شمار می رود. گوپرو تاکنون تلاش کرده تا به حوزه تولید هواپیمای بدون سرنشین وارد شود، اما نتیجه مثبتی نگرفته و از آن خارج شده است. اکنون نوبت شرکت DJI است که تغییرات متفاوتی را رقم بزند. مطابق اخبار جدید، شایعات اخیر واقعیت داشته اند و شرکت DJI به تازگی اعلام کرده که قصد تولید دوربین اسمو اکشن را دارد. DJI این دوربین را برای رقابت با خط تولید Hero از گوپرو تولید می کند ( شرکت DJI دوربین رقیب گوپرو را تولید می کند؟ ).

دوربین اسمو اکشن متعلق به شرکت DJI، دارای سنسوری 1/2.3 اینچی بوده که قادر به ثبت ویدیوهای 4K HDR و عکس هایی 12 مگاپیکسلی است. این دوربین ویدیوهای 4K را به صورت 60 فریم بر ثانیه و ویدیوهای 4K HDR را به صورت 30 فریم بر ثانیه ضبط می کند. این دوربین همچنین دارای تثبیت کننده الکترونیکی تصویر است. دوربین جدید شرکت DJI تا ارتفاع 1.5 متر ضد ضربه بوده و تا عمق 11 متری نیز ضدآب است. به نظر می رسد کاربر می تواند از این محصول با تجهیزات اضافه در عمق های بیشتری نیز استفاده کند.

این دوربین دارای دو صفحه نمایش لمسی 1.4 اینچی در قسمت جلو و 2.25 اینچی در قسمت بخش پشت است. بدون تردید چنین دوربینی با در نظر گرفتن ولاگرها به عنوان کاربر ساخته شده است. در این دوربین همچنین دکمه ای تعبیه شده که به کاربر استفاده تغییر وضعیت سریع بین حالت های اسلو موشن، تایم لپس و عکس گرفتن را می دهد.

کاربران علاقه مند می توانند از طریق وب‌سایت شرکت DJI این دوربین اکشن را سفارش دهند. قیمت اولیه اعلام شده برای این دوربین برابر با 349 دلار است.

ارسال نظر