آیپد پرو 5G سال 2021 وارد بازار می شود

رسانه کلیک - گزارشی جدید توسط Economic Daily New در فضای مجازی منتشر شده که به عرضه آیپد پرو 5G در سال 2021 اشاره می کند. 

آیپد پرو 5G سال 2021 وارد بازار می شود

بر اساس شایعات، اپل در سال 2020 از اولین آیفون با قابلیت پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G رونمایی می کند. تا به امروز، اپل قابلیت های جدید را ابتدا در گوشی های هوشمند خود مورد استفاده قرار داده و سپس شاهد حضور آن ها در آیپدها بودیم. برای مثال می توان به تاچ آیدی و فیس آیدی اشاره کرد که با وقفه ای چند ساله در تبلت های این شرکت مورد استفاده قرار گرفتند.

با توجه به این موضوع و عرضه آیفون 5G در سال 2020، آیپد پرو 5G تا سال 2021 وارد بازار نمی شود. این موضوع در گزارشی که توسط Economic Daily News منتشر شده، مطرح شده است. در این گزارش تحلیلگر معروف، مینگ چی کو ادعا کرده آیپد پرو 5G تا دو سال دیگر وارد بازار نمی شود.

در صورتی که هم اکنون نیاز به اینترنت 5G برای تبلت خود داشته باشید، می توانید از گوشی هایی مانند گلکسی S10 5G به عنوان هات اسپات استفاده کنید ( تماشا کنید: کالبدشکافی نسخه 5G گلکسی S10 سامسونگ ).

آیپدهای جدید اپل

آقای کو ادعا کرده اپل برای آیپدهای جدید خود در سال جاری میلادی از برد پلیمر کریستال مایع استفاده می کند. استفاده از این ماده باعث کاهش مشکلات سیگنال دهی شده و بهبود عملکرد شبکه را در پی دارد.

به نظر می رسد اپل پیش از استفاده از مودم 5G در آیپدهای خود، قصد دارد کیفیت این تبلت ها را با شبکه ارتباطی 4G بهبود دهد. شاید در نگاه اول انتظار دو ساله برای عرضه آیپد با قابلیت پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G ناامیدکننده به نظر برسد؛ با این حال شبکه ارتباطی 4G LTE دارای سرعت بالایی است.

در حال حاضر شهرهای کمی تحت پوشش شبکه ارتباطی 5G قرار گرفته اند، بنابراین عرضه دیرهنگام آیپد پرو 5G مشکل چندانی برای کاربران این تبلت ایجاد نمی کند.

ارسال نظر