پرفروش‌ترین گوشی اندرویدی جهان کدام است؟ A51 سامسونگ!

رسانه کلیک - گزارش‌ها نشان می‌دهد که گوشی میان رده گلکسی A51 سامسونگ، پرفروش‌ترین گوشی اندرویدی در نخستین فصل از سال جاری میلادی بوده است.

پرفروش‌ترین گوشی اندرویدی جهان کدام است؟ A51 سامسونگ!

مشکلات اقتصادی ایجاد شده در جهان به خاطر ویروس کرونا به وضوح نشان می‌دهد که کاربران در کشورهای مختلف به سمت و سوی خریداری و استفاده از گوشی های میان رده تمایل و علاقه بسیار بیشتری نسبت به سال‌های قبل پیدا کرده‌اند. این اتفاق در آمار و گزارش‌های منتشر شده از میزان فروش و موفقیت محصولات و گوشی‌های هوشمند در بازارهای جهانی مشخص است.

شرکت‌های تولید کننده موبایل نیز این موضوع را دانسته و به تقویت گوشی‌های هوشمند میان رده خود پرداخته‌اند و امکانات و قابلیت‌های متعددی را به آنها افزوده‌اند تا بتوانند به این ترتیب نظر و رضایت خیلی عظیمی از کاربران را به سمت و سوی خود جلب کنند.

بر اساس گزارش وب‌سایت the verge، کارشناسان فعال در شرکت تحقیقاتی استراتژی آنالیتیکس با بررسی گوشی‌های مختلف فروخته شده در بازارهای جهانی دریافت و اعلام کردند که گوشی میان رده گلکسی A51 سامسونگ عنوان پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین گوشی اندرویدی در سه ماهه نخست سال 2020 میلادی نام از آن خود کرده است سهم آن 2.3 درصد از بازارهای جهانی بوده است.

پس از این گوشی، شیائومی ردمی 8 و گلکسی اس 20 پلاس به ترتیب با سهمی 1.9 درصدی و 1.7 درصدی، رتبه های دوم و سوم جدول رده بندی پرفروش‌ترین گوشی‌های اندرویدی در نخستین فصل از سال جاری میلادی را به خود اختصاص داده‌اند.

در رتبه‌های چهارم تا ششم این فهرست نیز به ترتیب گوشی‌های گلکسی A10s سامسونگ و شیائومی ردمی نوت 8 با سهم 1.6 درصدی و گلکسی A20s سامسونگ با سهم 1.4 درصدی قرار دارند

تحلیلگران بر این باورند که به علت بحران اپیدمی کرونا و کاهش تسهیلات از سوی اپراتور های موبایل و سایر مشکلات و چالش‌های مالی به وجود آمده ناشی از شیوع گسترده این بیماری خطرناک، بسیاری از کاربران موبایل در کشورهای مختلف جهان سعی دارند هزینه بسیار کمتری برای خریداری گوشی‌های هوشمند که از اقلام غیرضروری زندگی آنها به شمار می‌رود، بپردازند و در هزینه‌های زندگی خود در بحران کرونا صرفه‌جویی کنند.

ارسال نظر