تصاویر جدید وان پلاس 8 پرو توسط بازیگر آیرون من لو رفت!

رسانه کلیک - اخیرا تصاویر جدید وان پلاس 8 پرو که آخرین پرچمدار وان پلاس محسوب می شود، در دست رابرت داونی جونیور، بازیگر آیرون من در اینترنت لو رفته است.

تصاویر جدید وان پلاس 8 پرو توسط بازیگر آیرون من لو رفت!

رابرت داونی جونیور 54 ساله یکی از بازیگران مشهور و محبوب هالیوود است که همه ما او را به خاطر ایفای نقش آیرون من می شناسیم. اخیرا تصاویری از این بازیگر در حالی منتشر شده که گوشی وان پلاس 8 پرو در دست دارد. البته که این بازیگر مسلما قصد لو دادن تصاویر جدید وان پلاس 8 پرو را نداشته است. در واقع این تصاویر جنبه تبلیغاتی ندارند و مخفیانه و اتفاقی از وی ثبت شده اند.

البته که انتشار چنین تصاویری، آن هم زمانی که تقریبا یک ماه تا مراسمی که قرار است گوشی وان پلاس 8 پرو در آن رونمایی شود، اندکی جنجال برانگیز بوده است. این تصاویر توسط عکاس و کارگردان، سم جونز ثبت شدند و در صفحه اینستاگرام Filmmaker پست شدند، اما این پست ها به سرعت پاک شدند.

اگر همه فرضیه و حدس ها را کنار بگذاریم، دیدن تصویری از وان پلاس 8 پرو که برخی از اطلاعات آن را فاش مس کند خوشحال کننده است. اگرچه دراین تصاویر تنها بخشی از پشت این گوشی قابل مشاهده است، همین تصاویر برخی از ویژگی های مهم این گوشی از جمله وجود دوربین چهارگانه در آن را آشکار می سازند.

همانطور که از تصاویر لو رفته مشخص است، سه دوربین این گوشی در فرمتی عمودی و زیر هم قرار دارند، درست مانند وان پلاس 7 پرو و 7T پرو ، در حالی که لنز چهارم این گوشی احتمالا با فعال سازی برخی ویژگی های واقعیت افزوده آشکار می شود. با توجه به این تصویر و تصاویر لو رفته دیگر در ماه اکتبر سال 2019، به نظر می رسد وان پلاس 8 پرو شباهت هایی به گوشی های سامسونگ از جمله گلکسی نوت 10 پلاس، S20 پلاس و S20 پلاس اولترا داشته و دارای سیستم سه بعدی موسوم به سنسور Time of Flight است که گفته شده آیفون 12 نیز قرار است به آن مجهز شود.

درباره وان پلاس 8 پرو چه می دانیم؟

با توجه به تصاویر جدید وان پلاس 8 پرو در دست رابرت داونی جونیور، اطلاعات دیگری از آن فاش نمی شود، با این حال پیش از این نیز اطلاعات دیگری از این گوشی لو رفته است. برای مثال، می دانیم که این گوشی دارای دو نسخه دیگر وان پلاس 8 و وان پلاس 8 لایت است.

برخلاف سایر گوشی های وان پلاس که تاکنون دیده شده اند، گفته شده که 8 پرو قرار است ضد آب باشد و از سیستم شارژ بدون سیم پشتیبانی کند. البته که ویژگی اصلی این گوشی صفحه نمایش 6.7 اینچی 120 هرتزی آن است. گوشی وان پلاس 8 نیز دارای صفحه نمایش 6.5 اینچی و وان پلاس 8 لایت دارای صفحه نمایش 6.4 اینچی و 90 هرتزی است. وان پلاس 8 لایت برخلاف میان رده بودن، ویژگی های چشمگیر و خوبی دارد.

علاوه بر این ها، به نظر می رسد سه دوربین پشتی گوشی های وان پلاس 8 و وان پلاس 8 پرو، به ترتیب اصلی، اولترا واید و تله 64 مگاپیکسلی، 20 و 12 مگاپیکسلی هستند. همچنین گفته شده لنز تله فتوی این گوشی دارای قابلیت زوم هیبریدی 10 برابر است. علاوه بر همه این ها، یکی دیگر از ویژگی های قابل ذکر وان پلاس 8 پرو وجود باتری 4500 میلی آمپری در آن است که از سیستم شارژ سریع نیز پشتیبانی می کندکه موجب می شود این گوشی 0 تا 100 درصد خود را تنها در اندکی بیشتر از نیم ساعت پر کند.

یکی دیگر از ویژگی های خوب این گوشی پشتیبانی از ارتباطات 5G است که خبر از چندان ارزان نبودن این گوشی ها نیز می دهد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این گوشی ها، بهتر است فعلا منتظر بمانیم.

ارسال نظر