قیمت گوشی های سری گلکسی S10 سامسونگ کاهش پیدا کرد

رسانه کلیک - سامسونگ دیشب از جدیدترین پرچمداران خود، سری گلکسی S20 رونمایی کرد و همچنین تصمیم گرفت قیمت گوشی های سری گلکسی S10 را نیز کاهش دهد.

قیمت گوشی های سری گلکسی S10 سامسونگ کاهش پیدا کرد

لیست قیمت گوشی های سامسونگ امروز

دیشب با گوشی های سری گلکسی S20 ملاقات کردیم ( سامسونگ گلکسی S20 به صورت رسمی معرفی شد ). سامسونگ تصمیم گرفت به جای معرفی گلکسی S20e، از گوشی گلکسی اس 20 رونمایی کند. بالاترین دستگاه در این سری، گلکسی اس 20 اولترا نام دارد که با قیمت بالایی به فروش می رسد ( سامسونگ گلکسی S20 اولترا با نمایشگر غول پیکر رونمایی شد ). همراه با معرفی این محصولات، گوشی گلکسی Z Flip نیز در معرض دید عموم قرار گرفت ( سامسونگ گلکسی Z Flip با طراحی جذاب از راه رسید ).

سال گذشته میلادی شاهد رونمایی از گوشی های سری گلکسی اس 10 بودیم. حال که نسل جدید این محصولات از راه رسیده، قیمت آن ها کاهش پیدا کرده است. سامسونگ قیمت گوشی های سری گلکسی S10 را 150 دلار کاهش داده است. این کاهش قیمت موقتی نبوده و به صورت دائمی اعمال می شود.

با توجه به این کاهش قیمت، گلکسی S10e با قیمت پایه 599 دلار، گلکسی اس 10 با قیمت پایه 749 دلار و گلکسی اس 10 پلاس با قیمت پایه 849 دلار به فروش می رسد. شاید در نگاه اول این قیمت ها چندان پایین نباشند؛ با این حال انتظار می رود در هفته های آینده شاهد کاهش بیشتر این قیمت ها باشیم.

در حال حاضر این قیمت ها تنها برای بازار ایالات متحده آمریکا اعمال می شوند؛ با این حال انتظار داریم در آینده کاربران سایر کشورها نیز قادر به خرید گوشی های سری گلکسی اس 10 با این قیمت ها باشند. اگرچه این گوشی های هوشمند سال گذشته میلادی معرفی شدند، اما همچنان ارزش خرید بالایی دارند. سامسونگ آن ها را به مشخصات فنی قدرتمندی مجهز کرده و دوربین باکیفیتی برای آن ها درنظر گرفته است.

ارسال نظر