گوشی انعطاف پذیر نوکیا امسال معرفی می شود؟

رسانه کلیک - به استناد اخبار و شایعات جدید، گوشی انعطاف پذیر نوکیا که احتمالا تولید نمونه اولیه آن اواسط سال 2019 تمام شده، امسال رونمایی می شود.

گوشی انعطاف پذیر نوکیا امسال معرفی می شود؟

سامسونگ مدتی است که وارد بازار گوشی های هوشمند انعطاف پذیر شده و چیزی تا عرضه اولین گوشی انعطاف پذیر موتورولا نیز نمانده است. اما با استناد به شایعات جدید، این دو برند قرار است با رقیب جدید روبه‌رو شوند که آن، گوشی انعطاف پذیر نوکیا است. به نظر می رسد این دستگاه امسال از راه می رسد.

نوکیا در تلاش برای تصاحب جایگاه سامسونگ و موتورولا

به استناد منابع معتبر، نوکیا قصد دارد وارد دنیای گوشی های انعطاف پذیر شود. مراسم معرفی اولین گوشی منعطف آن به احتمال زیاد اواخر سال 2020 یا اوایل سال 2021 برگزار خواهد شد.

برخی منابع اظهار داشته اند که ساخت نمونه اولیه این گوشی در اواسط سال 2019 به پایان رسیده و HMD Global نیز در ماه گذشته از آن به عنوان محصولی آماده نام برده است. این موضوع بدان معناست که اگر این کمپانی در رابطه با تولید گوشی های انعطاف پذیر جدی باشد، می توان منتظر شنیدن خبرهایی از آن در نمایشگاه MWC 2020 بود.

این گوشی جدید می تواند به محض رونمایی، با گلکسی فولد یا موتورولا Razr رقابت کند. این گوشی همچنین می تواند با توجه به طراحی منحصر به فردی که دارد، جای خود را در بازارهای نوظهور پیدا کند.

با وجود انتشار این گزارش ها، احتمال تغییر در برنامه های این شرکت وجود دارد. در حالت کلی HMD Global در رابطه با زمان برگزاری مراسم ها و همچنین رونمایی از محصولات خود، سابقه مناسبی ندارد.

نوکیا برای معرفی گوشی نوکیا 9 پیور ویو چندین بار برنامه های خود را عقب انداخت. علاوه بر این موضوع، گفته می شود HMD Global به جای گوشی نوکیا 9.1 PureView، قصد دارد از گوشی نوکیا 9.2 پیور ویو رونمایی کند.

ارسال نظر