مشخصات دوربین هواوی P40 Pro برملا شد

رسانه کلیک - مشخصات دوربین هواوی P40 Pro در اختیار رسانه ها قرار گرفت. گوشی هواوی پی 40 پرو به سنسور اصلی 52 مگاپیکسلی سونی مجهز می شود.

مشخصات دوربین هواوی P40 Pro برملا شد

به تازگی اطلاعات جدیدی در رابطه با پرچمدار آینده هواوی در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. دوربین هواوی P40 Pro به سنسور اصلی 52 مگاپیکسلی با اندازه 1/1.33 اینچ مجهز می شود. این سنسور توسط شرکت سونی طراحی شده و از فناوری 16 در 1 بهره می برد. این تکنولوژی با نام Quad Quad Bayer نیز شناخته می شود که شامل دو تبدیل 4 در 1 می شود.

این فناوری باعث افزایش کیفیت تصاویر و ویدیوها در محیط های بسیار تاریک می شود. با توجه به رزولوشن 52 مگاپیکسلی این سنسور، فناوری جدید رزولوشن آن را به 3.25 مگاپیکسلی کاهش می دهد که برای ویدیوهای فول اچ دی مناسب به نظر می رسد. احتمالا هواوی به صورت دیجیتالی رزولوشن تصاویر را افزایش می دهد. در شرایط نوری عادی، این سنسور با استفاده از فناوری 4 در 1، تصاویری با رزولوشن 13 مگاپیکسل ثبت می کند.

دوربین هواوی P40 Pro

انتظار می رود دوربین هواوی P40 Pro قادر به زوم اپتیکال 10 برابری باشد. هواوی برای دستیابی به این ویژگی، از منشور دوگانه استفاده می کند. لازم به ذکر است؛ سنسورهای پریسکوپی کنونی از یک منشور بهره می برند. هواوی در گذشته نام های تجاری زیادی را برای پرچمداران جدید خود به ثبت رسانده است.

برخی از نام های تجاری ثبت شده به شرح زیر است:

  • Quad Curve Overflow
  • Ultra Vision Camera
  • Ultra Vision Sensor
  • 5G AR

رندری از هواوی پی 40 پرو PE در اختیار رسانه ها قرار گرفته که طراحی پنل پشتی و جلویی آن را به نمایش می گذارد. این گوشی هوشمند به دوربین اصلی پنج گانه مجهز می شود.

هواوی P40 پرو PE

به تازگی رندری از این گوشی هوشمند در اختیار رسانه ها قرار گرفته که رنگ های آن را به نمایش می گذارد ( گوشی هواوی P40 Pro در چه رنگ‌ هایی وارد بازار می شود؟ ). هواوی در ماه مارس در پاریس از پرچمداران جدید خود رونمایی خواهد کرد ( هواوی P40 اواخر مارس 2020 رسما معرفی می شود ).

ارسال نظر