فروش بیش از 400 هزار سامسونگ گلکسی Fold در سال 2019

رسانه کلیک - اطلاعات جدید نشان می دهند که شرکت سامسونگ موفق شده تا در سال 2019 بیش از 400 هزار گوشی گلکسی Fold را به فروش برساند.

فروش بیش از 400 هزار سامسونگ گلکسی Fold در سال 2019

همانطور که می دانید ورود نخستین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ به بازار با فراز و نشیب های بسیاری همراه بود. اما علیرغم تمام مشکلات موجود، این شرکت کره ای توانست بر چالش ها غلبه کرده و بعدها محصول بی نقصی را به دست مشتریان برساند. قیمت در نظر گرفته شده برای گلکسی فولد در حال حاضر برابر با 2000 دلار است و تنها افراد خاصی قادر به خرید آن هستند.

نماینده سامسونگ چند هفته پیش اعلام کرد که میزان فروش گوشی گلکسی فولد از مرز 1 میلیون دستگاه عبور کرده؛ با این حال سامسونگ با تکذیب این خبر، بیان داشت که تعداد دستگاه های فروخته شده حتی به نصف این مقدار هم نمی رسد. حال دی جی کو، مدیر عامل بخش موبایل سامسونگ در جلسه معارفه CES گفته که میزان فروش گوشی گلکسی Fold در سال 2019 چیزی حدود 400 تا 500 هزار دستگاه بوده است.

سامسونگ گلکسی Fold

شاید این رقم در نگاه اول چندان جالب به نظر نرسد، اما توجه داشته باشید که گلکسی فولد گوشی گران قیمتی به شمار می رود و هر کسی توانایی خرید آن را ندارد. علاوه بر این، نواقصی که در نمایشگر و سایر بخش های این محصول وجود داشته، علاقه مندان را از خرید آن منصرف نکرده است.

سامسونگ در مراسم آنپکد که در 11 فوریه برگزار می شود، از نسل جدید گوشی های انعطاف پذیر خود یعنی گلکسی فولد 2 رونمایی می کند. ظاهرا قرار است این محصول در ابتدا با قیمت 1000 دلار به بازار عرضه شود. شایعات حاکی از آن هستند که اصلاحات عمده ای روی این دستگاه صورت گرفته و شکل ظاهری آن نیز دستخوش تغییرات بسیاری شده است. اگر این اطلاعات حقیقت داشته باشند، گلکسی فولد جدید فروش بیشتری را نسبت به مدل قبلی تجربه خواهد کرد.

ارسال نظر