گوشی گیمینگ لنوو با برند Legion وارد بازار می شود

رسانه کلیک - اینطور که پیداست در سال 2020 شاهد عرضه گوشی گیمینگ لنوو با برند Legion هستیم. لپتاپ های گیمینگ لنوو نیز با همین برند تولید می شوند.

گوشی گیمینگ لنوو با برند Legion وارد بازار می شود

پس از استقبال بی نظیر افراد از گوشی گیمینگ Razer، سایر شرکت های سازنده نیز به فکر افتادند تا فعالیت خود را در این زمینه گسترش دهند. به همین خاطر است که ما امروز شاهد ورود فزاینده این محصولات به بازار هستیم. طبق اطلاعات منتشر شده در Weibo، ظاهرا شرکت لنوو نیز تصمیم گرفته تا به جمع تولیدکنندگان گوشی های گیمینگ بپیوندد.

همانطور که می دانیدT لپ تاپ های گیمینگ لنوو در حال حاضر با برند لژیون عرضه می شوند. حال احتمال دارد که گوشی های گیمینگ لنوو نیز با همین برند در دسترس علاقه مندان قرار گیرند. علاوه بر این، لنوو چندی پیش اعلام کرده بود که به زودی یک اسمارت فون مجهز به پردازنده اسنپدراگون 855 پلاس را به بازار می فرستد؛ اما هنوز به نام و مدل آن اشاره ای نکرده است. اگر این محصول نیز همانند گوشی گیمینگ Legion در سال 2020 عرضه شود، احتمال تجهیز آن به پردازنده جدید اسنپدراگون 865 نیز وجود دارد.

گوشی گیمینگ لنوو

لنوو در زمینه تولید لپ تاپ رقابت تنگاتنگی با شرکت های ریزر و ایسوس دارد. حال باید رقابت در ساخت گوشی های مخصوص بازی را نیز به این فهرست اضافه کرد. البته لنوو در زمینه ساخت گوشی های هوشمند سابقه بیشتری دارد و برای همین از برتری نسبی برخوردار است. حتی احتمال آن وجود دارد برای به دست آوردن عناوین انحصاری، با برخی توسعه دهندگان بازی همکاری کند.

آیا اضافه شدن به جمع سازندگان گوشی های گیمینگ می تواند لنوو را به دوران اوج خود بازگرداند؟ پاسخ به این سوال احتمالا منفی خواهد بود. شاید بهتر باشد که لنوو عمده تلاش خود را صرف بهبود و توسعه محصولات فعلی کند. به خصوص اینکه گوشی های جدید سری Z در مقایسه با سایر محصولات هم رده خود ویژگی های چندانی برای عرضه ندارند. علاوه بر این، با توجه به قوی بودن گوشی های گیمینگ فعلی، آیا واقعا نیاز به یک گوشی دیگر احساس می شود؟

ارسال نظر