سونی اکسپریا کامپکت با نمایشگر 5.5 اینچی در راه است

رسانه کلیک - سونی اکسپریا کامپکت در حال توسعه است. این گوشی هوشمند ژاپنی به نمایشگر 5.5 اینچی مجهز شده و قدرت آن را چیپست اسنپدراگون 665 تامین می کند.

سونی اکسپریا کامپکت با نمایشگر 5.5 اینچی در راه است

شرکت ژاپنی سونی وضعیت مناسبی در بازار گوشی های هوشمند ندارد؛ با این حال همچنان به توسعه محصولات جدید ادامه می دهد. بر اساس اطلاعات جدید، این شرکت گوشی اکسپریا کامپکت را وارد بازار می کند. این محصول سونی به صفحه نمایش 5.5 و چیپست اسنپدراگون 665 مجهز می شود.

اخیرا گزارش هایی در فضای مجازی منتشر شده که به معرفی گوشی جدید سونی در کنگره جهانی موبایل 2020 اشاره دارند. علاوه بر گوشی پرچمدار، با یک محصول میان رده نیز ملاقات خواهیم کرد. تمام گوشی های سال آینده این برند ژاپنی دارای نسبت تصویر 21:9 خواهند بود. ابعاد سونی اکسپریا کامپکت برابر با 60 × 138 میلی متر اعلام شده است.

گزارش های زیادی در رابطه با بخش گوشی های هوشمند سونی در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. برخی از گزارش ها به عرضه محدود محصولات این شرکت اشاره می کنند و تعدادی خبر از تعطیل شدن این بخش می دهند. بر اساس آمارهای منتشر شده، این شرکت گوشی های کمی در بازار به فروش می رساند. میزان فروش این شرکت به کمتر از 1 میلیون گوشی در هر سه ماهه رسیده است.

سونی اکسپریا کامپکت

این شرکت ژاپنی در سه ماهه اول امسال موفق به فروش 900 هزار گوشی شد که این میزان در سه ماهه دوم به 600 هزار دستگاه رسید. فروش محصولات سونی در سال های اخیر کاهش شدیدی را تجربه کرده است. میزان فروش این برند در سال های اخیر به شرح زیر است:

  • فروش سال 2017: 13.5 میلیون
  • فروش سال 2018: 6.5 میلیون
  • پیش بینی فروش سال 2019: 2.5 میلیون

با توجه به آمار بالا، این برند وضعیت مناسبی در بازار ندارد، بنابراین تعطیلی بخش گوشی های هوشمند آن منطقی به نظر می رسد.

ارسال نظر