بهترین دوربین گوشی های 2019 از نظر DxOMark

رسانه کلیک - DxOMark به عنوان مرجعی برای بررسی کیفیت دوربین گوشی های هوشمند محسوب می شود. به تازگی بهترین دوربین گوشی های 2019 از نظر DxOMark مشخص شده اند.

بهترین دوربین گوشی های 2019 از نظر DxOMark

DxoMark وب‌سایتی است که عموما برای بررسی کیفیت دوربین گوشی های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد و نمره دهی آن معمولا از طریق بحث و گفتگو میان کاربران انجام می شود. اکنون این وب‌سایت فهرستی منتشر کرده که در آن بهترین دوربین گوشی های 2019 را در دسته بندی های مختلف معرفی کرده است. برای مشاهده این فهرست در ادامه این مطلب همراه کلیک باشید.

بهترین دوربین گوشی 2019 از نظر DxOMark

بهترین دوربین گوشی 2019 از نظر DxOMark

اگر به دوربینی نیاز دارید که تقریبا در تمام موقعیت ها بهترین عملکرد را داشته باشد، به استناد DxoMark بهتر است یکی از گزینه های هواوی میت 30 پرو و شیائومی می CC9 پرو (پریمیوم ادیشن) را انتخاب کنید. این دستگاه ها اولین بار است که توسط DxoMark به عنوان برترین ها معرفی می شوند.

این سایت عنوان کرده که گوشی هواوی به سبب وجود مدیریت نویز بهتر، عکس های بهتری را ارائه می کند؛ با این حال گوشی شیائومی زوم بهتری دارد چون دارای دو لنز زوم است و کیفیت ویدیوی بهتری نیز دارد. این محصولات در صدر لیست بهترین دوربین گوشی های 2019 قرار گرفته اند.

بهترین دوربین گوشی 2019 در زمینه فیلم‌برداری

بهترین دوربین گوشی 2019 در زمینه فیلم‌برداری

DxoMark گوشی آیفون 11 پرو مکس را به عنوان بهترین گوشی موجود از میان گوشی های اپل معرفی کرده و همچنین به توانایی های بی نظیر آن در ضبط ویدیو نیز اشاره کرده است.

اگر به دنبال یک گوشی اندرویدی با قابلیت های بالای ضبط ویدیو هستید، به استناد DxoMark می توانید از می CC9 پرو (پرمیوم ادیشن) استفاده کنید. این گوشی در زمینه ضبط ویدیو امتیاز یکسانی با گوشی اپل کسب کرده است. با این حال، کیفیت ضبط ویدیوی HDR در گوشی اپل متفاوت و بهتر است.

بهترین دوربین گوشی 2019 در زمینه زوم

زمانی که صحبت از قابلیت های زوم می شود، گوشی 108 مگاپیکسلی شیائومی که یکی از بهترین دوربین گوشی های هوشمند را داراست، تمام رقبا را کنار زده و توسط DxoMark به عنوان بهترین گوشی برای زوم معرفی می شود. این گوشی دارای دو لنز تله فوتو است که موجب قابلیت های استثنایی آن شده است.

DxoMark در این زمینه هواوی P30 پرو را نیز معرفی می کند، چرا که این گوشی در دسترس تر از گوشی شیائومی است. این وب‌سایت اشاره کرده که گوشی هواوی به اندازه گوشی شیائومی قابلیت ثبت جزئیات را ندارد؛ با این حال عملکرد مناسبی از خود نشان می دهد.

بهترین دوربین گوشی 2019 در زمینه عکاسی واید

ال جی یکی از اولین برندهای اصلی بود که برای اولین بار در سال 2016 از دوربین اولترا واید در گوشی خود استفاده کرد؛ با این حال DxoMark اکنون گوشی گلکسی نوت 10 پلاس 5G را به عنوان برترین گوشی در زمینه تصویربرداری واید معرفی کرده است. این وب‌سایت اشاره کرده که علت این انتخاب، وجود یکی از عریض ترین زاویه های دید در گوشی سامسونگ است؛ به علاوه این که تصویربرداری با این لنز در فضای بسته یا باز کیفیت بسیار بالایی نیز دارد.

DxoMark گوشی آیفون 11 پرو مکس را به عنوان یک جایگزین برای گوشی سامسونگ معرفی کرده است و اشاره کرده که دوربین این گوشی به اندازه دوربین گوشی سامسونگ واید نیست و نویز بیشتری نیز دارد؛ با این حال، تصویربرداری با گوشی اپل جزئیات بهتر و بیشتری را آشکار می سازد.

بهترین دوربین گوشی 2019 برای عکاسی در شب

بهترین دوربین گوشی 2019 برای عکاسی در شب

معمولا گوشی های هوشمند عملکرد چندان جالبی هنگام عکس برداری در تاریکی از خود نشان نمی دهند؛ با این حال DxoMark از گوشی هواوی میت 30 پرو به عنوان بهترین گوشی در این زمینه یاد کرده است.

گوشی P30 پرو هواوی نیز می تواند گزینه بعدی محسوب شود؛ با این حال نویز بیشتری نسبت به میت 30 پرو دارد.

بهترین دوربین گوشی 2019 برای سلفی

بهترین دوربین گوشی 2019 برای سلفی

DxoMark در ژانویه سال 2019 فهرستی برای بررسی دوربین های سلفی گوشی های هوشمند مختلف منتشر کرده بود. این وب‌سایت اکنون از گلکسی نوت 10 پلاس 5G به عنوان بهترین گوشی در این زمینه یاد کرده است. این گوشی همچنین در زمینه ضبط ویدیوی سلفی نیز بسیار مناسب معرفی شده است.

ارسال نظر