زمان عرضه نسخه پایدار اندروید 10 برای گوشی های سامسونگ مشخص شد

رسانه کلیک - زمان عرضه اندروید نسخه پایدار اندروید 10 برای گوشی های سامسونگ اعلام شد. گوشی های گلکسی نوت 10 و گلکسی S10 ژانویه  2020 این بروزرسانی را دریافت می کنند.

زمان عرضه نسخه پایدار اندروید 10 برای گوشی های سامسونگ مشخص شد

برنامه زمانی عرضه اندروید 10 برای گوشی های سامسونگ در اختیار رسانه ها قرار گرفت. در لیست منتشر شده، نام دستگاه‌های زیادی به چشم می خورد. در حال حاضر نسخه بتای این سیستم عامل گوگل برای گوشی‌های سری گلکسی نوت 10 و گلکسی اس 10 منتشر شده است. بر اساس اطلاعات جدید، نسخه پایدار اندروید 10 در ماه ژانویه سال آینده میلادی در اختیار کاربران پرچمداران 2019 سامسونگ به همراه گلکسی نوت 9 قرار می گیرد. این بروزرسانی شامل رابط کاربری One UI 2.0 می شود.

در آوریل 2020 صاحبان گوشی‌های سری گلکسی S9 این بروزرسانی را دریافت می کنند. این احتمال وجود دارد که این بروزرسانی در تاریخ های مختلف برای این محصولات عرضه شود. ماه گذشته میلادی شرکت گوگل با انتشار مطلبی به این موضوع اشاره کرد که برندهای ایسوس، ال جی، موتورولا، اوپو، ریلمی، سامسونگ، شارپ، سونی و ویوو تا پایان امسال اندروید 10 را برای محصولات خود عرضه می کنند.

با توجه به این موضوع، احتمالا تعدادی از دستگاه‌های سامسونگ تا پایان امسال در برخی کشورها، اندروید 10 را دریافت می کنند. دستگاه‌های میان رده سامسونگ، گلکسی A50 و گلکسی A70 در ماه آوریل این آپدیت را دریافت می کنند.

اندروید 10 برای گوشی های سامسونگ

سال آینده شاهد معرفی گلکسی S11 و برادران آن خواهیم بود. این محصولات به صورت پیش فرض با سیستم عامل اندروید 10 و رابط کاربری One UI 2.0 در اختیار خریداران قرار می گیرند.

ارسال نظر