گوشی های سری گلکسی اس 11 به فوکوس خودکار لیزری مجهز می شوند

رسانه کلیک - بر اساس اطلاعات جدید، سامسونگ برای دوربین گوشی های سری گلکسی اس 11 سیستم فوکوس لیزری در نظر می گیرد.

گوشی های سری گلکسی اس 11 به فوکوس خودکار لیزری مجهز می شوند

چندین ماه دیگر تا معرفی گوشی های سری گلکسی S11 سامسونگ فاصله داریم؛ با این حال شایعات و گزارش های مربوط به این محصولات در فضای مجازی منتشر می شوند ( ابعاد نمایشگر گوشی های سری گلکسی S11 سامسونگ لو رفت ). به تازگی اطلاعات جدیدی از پرچمداران سال آینده سامسونگ در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

بنابر اعلام Ice Universe، گوشی های سری گلکسی اس 11 از سیستم فوکوس خودکار لیزری بهره می برند. تا به امروز این شرکت کره ای برای پرچمداران خود از سیستم فوکوس خودکار Dual Pixel استفاده کرده است؛ با این حال به نظر می رسد این روند از سال آینده تغییر می کند. در حال حاضر دلیل این موضوع مشخص نشده، البته شاید استفاده از سنسور 108 مگاپیکسلی باعث چنین تغییری شود.

گوشی های سری گلکسی اس 11

این احتمال وجود دارد که سنسور 108 مگاپیکسلی مورد استفاده در گوشی های سری گلکسی S11 فاقد ویژگی Dual Pixel باشد. لازم به ذکر است؛ سنسور ISOCELL Bright HMX از این فناوری پشتیبانی نمی کند، البته تضمینی برای استفاده از این سنسور در پرچمداران آینده سامسونگ وجود ندارد.

بر اساس شایعات، گلکسی S11 پلاس با دوربین اصلی پنج گانه از راه می رسد. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با تعداد سنسورهای دوربین اصلی گلکسی اس 11 در اختیار رسانه ها قرار نگرفته؛ با این حال رندرهای منتشر شده به دوربین اصلی سه گانه گلکسی S11e سامسونگ اشاره می کنند ( رندرهای گلکسی S11e از دوربین اصلی سه گانه حکایت دارند ).

ارسال نظر