فروش آیفون 5G سال 2020 به بیش از 100 میلیون نسخه می رسد؟

رسانه کلیک - به استناد اخبار جدید، شرکت اپل پیش بینی کرده که در سال 2020 می تواند بیش از 100 میلیون نسخه آیفون 5G را به فروش برساند. در ادامه همراه کلیک باشید.

فروش آیفون 5G سال 2020 به بیش از 100 میلیون نسخه می رسد؟

اپل از سری آیفون های 11 در سپتامبر سال 2019 رونمایی کرد. با این حال، اخبار آیفون هایی که قرار است در سال 2020 رونمایی شوند نیز تمام اینترنت را پر کرده اند. بارزترین ویژگی این آیفون ها، پشتیبانی از نسل پنجم تلفن همراه است و به استناد گزارش DigiTimes، وجود این فناوری در آیفون های آینده می تواند فروش آن ها را به شدت افزایش دهد.

به استناد منابع تامین کننده DigiTimes در تایوان، اپل انتظار دارد در سال 2020 بیش از 100 میلیون نسخه از آیفون 5G را به فروش برساند. این رقم بسیار بالاتر از میزان فروش این شرکت در نسخه های آیفون 11 (70 الی 80 میلیون گوشی) است. اگرچه اپل هنوز به صورت رسمی وجود تکنولوژی 5G را در نسل آینده گوشی های خود تایید نکرده است، یکی از مسئولین شرکت کوالکام در کنفرانسی اشاره هایی به احتمال وجود این تکنولوژی در گوشی های آینده شرکت اپل کرده بود.

گوشی های 5G اپل که قرار است در سال 2020 روانه بازار شوند، می توانند فروش خوبی در بازار کشورهایی از جمله چین داشته باشند. به استناد اخبار، چین در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین بازارهای فروش آیفون در جهان است. در حال حاضر نیز برندهایی از جمله هواوی و شیائومی در حال رونمایی و روانه بازار کردن گوشی های 5G خود در هستند.

با در نظر نگرفتن درخواست بالای آیفون در خارج از چین، می توان گفت عدم وجود تکنولوژی 5G در سری آیفون 11 می تواند فروش آن ها را نسبتا کاهش دهد. اما اگر آیفون های 2020 از نسل پنجم تلفن همراه پشتیبانی کند، اپل می تواند فروش بسیار بالایی را در بازار چین تجربه کند و فروش کلی خود را نیز بالا ببرد.

ارسال نظر