ابعاد نمایشگر گوشی های سری گلکسی S11 سامسونگ لو رفت!

رسانه کلیک - هر روز اطلاعات بیشتری از پرچمداران سال آینده سامسونگ فاش می شود. به تازگی شاهد افشای ابعاد نمایشگر گوشی های سری گلکسی S11 سامسونگ هستیم.

ابعاد نمایشگر گوشی های سری گلکسی S11 سامسونگ لو رفت!

انتظار می رود سامسونگ اوایل سال آینده میلادی از گوشی های سری گلکسی S11 رونمایی کند. بر اساس شایعات، احتمالا این محصولات پیش از کنگره جهانی موبایل 2020 بارسلونا در معرض دید عموم قرار می گیرند. در روزهای اخیر شاهد افشاگری های زیادی در رابطه با مشخصات گوشی گلکسی S11 بودیم، البته هنوز از قیمت گوشی سامسونگ گلکسی S11 و قیمت گوشی سامسونگ گلکسی S11 پلاس بی اطلاع هستیم ( گلکسی S11 سامسونگ از تراشه اگزینوس 990 استفاده نمی کند ).

پس از افشاگری های متعدد از سوی افراد مختلف مانند Ice Universe، این بار ایوان بلس برخی از مشخصات گوشی های سری گلکسی اس 11 سامسونگ را فاش کرده است. بر اساس اعلام بلس، این گوشی ها در ابعاد 6.4، 6.7 و 6.9 اینچی وارد بازار می شوند و تمامی آن از صفحه نمایش خمیده بهره می برند. با توجه به این موضوع، گلکسی S11e دارای نمایشگر مسطح نخواهد بود ( گلکسی S11e به باتری 3730 میلی آمپر ساعتی مجهز می شود ).

مشخصات گوشی های سری گلکسی S11

ایوان بلس ادعا کرده گوشی های مجهز به صفحه نمایش 6.4 و 6.7 اینچی در نسخه های LTE و 5G وارد بازار می شوند؛ با این حال مدل دارای نمایشگر 6.9 اینچی تنها در نمونه 5G به فروش می رسد. در صورتی که این اطلاعات حقیقت داشته باشند و سامسونگ برای گلکسی اس 11 پلاس از نمایشگر 6.9 اینچی استفاده کند، تغییر بزرگی در دنیای گوشی های هوشمند ایجاد خواهد کرد.

حضور صفحه نمایش 6.9 اینچی در یک گوشی هوشمند، آن را تبدیل به تبلت می کند، مخصوصا اگر این دستگاه از سری گلکسی S باشد ( دوربین سامسونگ گلکسی S11 دارای کدنام هابل است ). در نهایت ایوان بلس به معرفی گوشی های سری گلکسی اس 11 سامسونگ در ماه فوریه اشاره کرده است. در هفته های آینده اطلاعات بیشتری از این گوشی های هوشمند در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر