مشخصات هواوی نوا 5z منتشر شد؛ چیپست کایرین 810

رسانه کلیک - مشخصات هواوی نوا 5z به اینترنت راه پیدا کرد. این گوشی هوشمند به دوربین اصلی چهارگانه و چیپست کایرین 810 مجهز می شود.

مشخصات هواوی نوا 5z منتشر شد؛ چیپست کایرین 810

هواوی تا به امروز از 5 گوشی هوشمند تحت سری نوا 5 رونمایی کرده است. حال به نظر می رسد در آینده نزدیک عضو جدیدی به این خانواده اضافه می شود. این دستگاه نوا 5z نام دارد. هواوی به تازگی تصویری از این گوشی هوشمند در شبکه اجتماعی Weibo منتشر کرده که علاوه بر طراحی، برخی از مشخصات فنی آن را نیز در اختیار رسانه ها قرار می دهد.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، این گوشی هوشمند از طراحی مشابه با هواوی نوا 5i پرو بهره می برد ( هواوی نوا 5i پرو از راه رسید ). هواوی برای این دستگاه حفره درون صفحه نمایش در نظر گرفته که دوربین سلفی را میزبانی می کند. سنسور اثر انگشت هواوی نوا 5 زد زیر دوربین اصلی قرار گرفته است. این گوشی هوشمند دارای دوربین اصلی چهارگانه است.

مشخصات هواوی نوا 5z

مشخصات هواوی 5z به استفاده از سنسورهای 48، 8، 2 و 2 مگاپیکسلی برای دوربین اصلی این دستگاه اشاره می کند. سنسور 8 مگاپیکسلی به صورت اولترا واید و سنسور 2 مگاپیکسلی به صورت ماکرو در نظر گرفته شده و سنسور 2 مگاپیکسلی برای تشخیص عمق کاربرد دارد. کاربران برای ثبت تصاویر سلفی و همچنین مکالمات ویدیویی باید از یک سنسور 32 مگاپیکسلی استفاده کنند. وظیفه تامین قدرت این محصول بر عهده چیپست Kirin 810 است.

هواوی نوا 5i پرو به مشخصات فنی مشابه با گوشی نوا 5z پرو مجهز شده است؛ بنابراین باید منتظر باشیم تا ببینیم هواوی چگونه این محصولات را از یکدیگر جدا می کند. شرکت هواوی هنوز تاریخ رونمایی از این محصول را مشخص نکرده است؛ با این حال روی نمایشگر تاریخ 21 اکتبر به چشم می خورد. انتظار می رود در این تاریخ با محصول آینده هواوی ملاقات کنیم.

ارسال نظر