رونمایی از موتورولا RAZR 2019 در تاریخ 22 آبان

رسانه کلیک - تاریخ رونمایی از گوشی موتورولا RAZR 2019 مشخص شد. این دستگاه در تاریخ 13 نوامبر به صورت رسمی معرفی می شود.

رونمایی از موتورولا RAZR 2019 در تاریخ 22 آبان

در ماه های اخیر شایعات و گزارش های زیادی در رابطه با گوشی موتورولا RAZR 2019 در فضای مجازی منتشر شده بود و حال به نظر می رسد موتورولا قصد دارد از این محصول در تاریخ 13 نوامبر رونمایی کند. این شرکت به تازگی دعوتنامه ای را برای رسانه ها ارسال کرده که خبر از برگزاری یک مراسم در تاریخ 22 آبان در شهر لس آنجلس می دهد.

در دعوتنامه ارسال شده شاهد حضور لولای گوشی RAZR هستیم و با توجه به این موضوع، انتظار می رود با گوشی انعطاف پذیر این برند روبه‌رو باشیم. با توجه به حضور عبارت «You're going to flip»، می توانیم فرضیه خود را تایید کنیم.

در حال حاضر موتورولا اطلاعات زیادی از این گوشی هوشمند منتشر نکرده؛ با این حال رندرهای فاش شده سبک طراحی این محصول را برای ما مشخص کرده اند. علاوه بر رندرها، مشخصات فنی این گوشی انعطاف پذیر نیز در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

مشخصات موتورولا RAZR 2019

مشخصات موتورولا RAZR 2019

بر اساس شایعات، این گوشی هوشمند انعطاف پذیر موتورولا به دو صفحه نمایش مجهز می شود و قدرت آن را چیپست اسنپدراگون 710 تامین می کند. این دستگاه در دو نسخه با 4/6 گیگابایت رم و 64/128 گیگابایت حافظه داخلی وارد بازار می شود و انرژی آن را یک باتری 2730 میلی آمپر ساعتی تامین می کند.

قیمت موتورولا RAZR 2019

قیمت موتورولا RAZR 2019

شایعات به قیمت 1500 دلاری این گوشی منعطف اشاره می کنند. با توجه به این موضوع که موتورولا قصد دارد از یک پردازنده میان رده در اولین گوشی انعطاف پذیر خود استفاده کند، قیمت پایین تر آن نسبت به گوشی های گلکسی فولد و هواوی میت ایکس منطقی به نظر می رسد. برای اطلاع از مشخصات کامل، تاریخ عرضه و همچنین قیمت موتورولا ریزر 2019 باید تا 13 نوامبر منتظر بمانیم.

ارسال نظر