رندرهای موتو E6 پلی به اینترنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک - رندرهای موتو E6 پلی در فضای مجازی منتشر شد. این گوشی هوشمند موتورولا به دوربین اصلی تکی مجهز شده است.

رندرهای موتو E6 پلی به اینترنت راه پیدا کرد

رندرهای موتو E6 پلی در اختیار رسانه ها قرار گرفت. در گذشته شاهد انتشار رندرهای موتو G8 پلاس و موتو G8 پلی در فضای مجازی بودیم ( رندرهای موتو G8 پلی به اینترنت راه پیدا کرد ). انتظار می رود موتورولا در تاریخ 24 اکتبر از گوشی های سری موتو G8 رونمایی کند ( موتو G8 پلاس با دوربین اصلی سه گانه از راه می رسد ). رندرهای منتشر شده، گوشی آینده موتورولا را در رنگ های آبی و مشکی به نمایش می گذارند.

روی پنل پشتی این گوشی هوشمند دوربین اصلی تکی به همراه سنسور اثر انگشت به چشم می خورد که کنار سنسور دوربین، فلاش LED قرار گرفته است. سنسور اثر انگشت این دستگاه مانند اکثر گوشی های موتورولا زیر لوگو تعبیه شده است.


  • رندرهای موتو E6 پلی

  • رندرهای موتو E6 پلی

بر اساس رندرهای منتشر شده نمی توان نسبت تصویر نمایشگر را تشخیص داد؛ بنابراین احتمالا از صفحه نمایش با نسبت تصویر 16:9 و یا 18:9 بهره می برد. اطراف نمایشگر این گوشی هوشمند حاشیه های زیادی در مقایسه با محصولات کنونی بازار به چشم می خورد که البته با توجه به رده قیمتی، قابل چشم پوشی است. بخش زیرین این دستگاه پورت microUSB را میزبانی می کند.

در بخش بالایی این گوشی هوشمند جک 3.5 میلی متری هدفون قرار گرفته و بخش بالایی نمایشگر نیز دوربین سلفی را میزبانی می کند. جنس پنل پشتی موتورولا موتو E6 پلی پلاستیکی است. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با مشخصات فنی این محصول در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

انتظار می رود موتورولا در تاریخ 24 اکتبر از گوشی های موتو G8، موتو G8 پلاس و موتو G8 پلی رونمایی کند. تا پیش از معرفی این محصولات، احتمالا اطلاعات بیشتری از آن ها در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.

ارسال نظر