گوشی سامسونگ با دوربین زیر نمایشگر در راه است

رسانه کلیک - گزارشی جدید به عرضه گوشی سامسونگ با دوربین سلفی زیر نمایشگر در سال آینده میلادی اشاره می کند.

گوشی سامسونگ با دوربین زیر نمایشگر در راه است

گزارشی جدید به اینترنت راه پیدا کرده که اطلاعاتی تازه از پیشرفت های سامسونگ در زمینه دوربین زیر نمایشگر در اختیار رسانه ها قرار می دهد. در صورتی که این گزارش صحت داشته باشد، سامسونگ در همین ماه تولید انبوه این تکنولوژی را آغاز می کند. این شرکت کره ای قصد دارد به صورت ماهانه 30 هزار واحد را به تولید برساند.

گوشی سامسونگ مجهز به دوربین سلفی زیر صفحه نمایش سال آینده میلادی از راه می رسد. در حالی که نباید منتظر استفاده از این فناوری در گوشی های سری گلکسی S11 باشیم، احتمال حضور آن در نسل آینده گلکسی فولد وجود دارد. لازم به ذکر است؛ سامسونگ برای استفاده از دوربین سلفی زیر نمایشگر با مشکلات فنی روبه‌رو است.

گوشی سامسونگ

سامسونگ علاوه بر ساخت پنل شفاف برای بخشی که دوربین زیر آن قرار می گیرد، باید راه حلی برای نورهای وارد شده به سنسور دوربین نیز پیدا کند. این نورها می توانند کیفیت تصاویر را کاهش دهند. سامسونگ باید از شفافیت بالای پنل OLED خود اطمینان داشته باشد و سپس الگوریتم مناسبی برای حذف تمام نویزها توسعه دهد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، سامسونگ در گوشی های سری گلکسی S11 مانند پرچمداران کنونی خود، گوشی های سری گلکسی اس 10 و گلکسی نوت 10 از حفره درون نمایشگر برای دوربین سلفی استفاده می کند ( پتنت جدید سامسونگ به دوربین سلفی سه گانه گلکسی S11 اشاره می کند ). انتظار می رود در آینده اطلاعات بیشتری از فناوری جدید این برند کره ای در اختیار رسانه ها قرار بگیرد.

ارسال نظر