گوگل پیکسل 4 با دو قابلیت موشن سنس و فیس آنلاک از راه می رسد

رسانه کلیک - گزارش های جدید نشان می دهند که گوشی گوگل پیکسل 4 به سیستم موشن سنس و قابلیت تشخیص چهره سه بعدی مجهز می شود.

گوگل پیکسل 4 با دو قابلیت موشن سنس و فیس آنلاک از راه می رسد

با اینکه هنوز چند روز به مراسم رونمایی شرکت گوگل باقی مانده، اما تصاویر سری پیکسل 4 در سراسر فضای مجازی مشاهده می شود. تاکنون اطلاعات بسیاری منتشر شده که ما را با مشخصات فنی و رنگ بندی این محصول آشنا می کند (اضافه شدن چهار رنگ جدید به گوشی گوگل پیکسل 4) . حال خبر رسیده که گوگل پیکسل 4 به دو قابلیت جدید موشن سنس و فیس آنلاک نیز مجهز شده است.


تصاویر بالا دو کاربر را نشان می دهد که در حال استفاده از ویژگی فیس آنلاک هستند. این قابلیت جدید که گام بسیار مهمی در جهت بهبود سیستم تشخیص چهره به شمار می آید، با استفاده از دوربین مادون قرمز، پروژکتور نقطه ای و Flood Illuminator میسر می شود.

تصاویری که در زیر مشاهده می کنید نیز فواید استفاده از قابلیت موشن سنس را به تصویر می کشند. در تصویر سمت چپ کاربر سعی دارد تا با حرکت دست خود، آهنگ در حال پخش را عوض کند. گفتنی است که اعضای گروه Project Soli طی چهار سال گذشته در حال آماده سازی یک سنسور جدید بوده اند که کاربر می تواند از طریق آن، کارهای بسیاری را بدون نیاز به تماس فیزیکی با نمایشگر انجام دهد. بدین ترتیب افراد می توانند کنترل گوشی خود را در دست گرفته و یا آن را به حالت صامت درآورند.

گوشی های پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال در 15 اکتبر به دنیا معرفی می شوند (مشخصات کامل گوگل پیکسل 4 و پیکسل 4 XL لو رفت) . احتمال می رود که گوگل در این همایش از محصولات جدیدی همچون پیکسل بوک Go و اسیستنت های هوشمند Nest نیز رونمایی کند (افشای مشخصات پیکسل بوک Go گوگل) .

ارسال نظر