انتشار تصویر جدیدی از ماژول دوربین گلکسی S11 سامسونگ

رسانه کلیک - تصویر جدیدی از ماژول دوربین گلکسی S11 به اینترنت راه پیدا کرده است. ظاهرا گوشی جدید سامسونگ از سنسور 108 مگاپیکسلی بهره می برد.

انتشار تصویر جدیدی از ماژول دوربین گلکسی S11 سامسونگ

با نزدیک شدن به پایان چرخه معرفی پرچمداران سال جاری، بهتر است نگاهی به مشخصات احتمالی گوشی های آینده بیاندازیم. به عنوان مثال شایعات متعددی پیرامون گلکسی S11 سامسونگ منتشر شده که خبر از وجود یک سنسور 108 مگاپیکسلی در ماژول دوربین می دهد.

هرچند که هنوز صحت این اطلاعات تایید نشده، اما بدون تردید دوربین گلکسی S11 سامسونگ از برتری بیشتری نسبت به گوشی های قبلی این شرکت برخوردار خواهد بود. تصویر لو رفته از سنسور دوربین گوشی گلکسی S11 سامسونگ، در واقع یک دوربین دوگانه را نشان می دهد که احتمالا بخشی از ماژول دوربین چهارگانه است.

علاوه بر امکان وجود سنسور دوربین 108 مگاپیکسلی در پنل پشتی، گزارش های پراکنده در کره جنوبی حاکی از این هستند که گوشی آینده سامسونگ به احتمال زیاد دارای قابلیت بزرگنمایی اپتیکال تا 5 برابر است. این کمپانی همچنین سعی کرده تا به منظور کاهش ضخامت گلکسی S11 ، اجزای حسگر را به طور افقی جاسازی کند.

حال خبر جدیدی در خصوص سنسور دوربین پشتی گلکسی S11 لو رفته است. شبکه اجتماعی ویبو، برای چند ساعت از دوربین اصلی این گوشی رونمایی کرد، هرچند این تصویر خیلی زود از صفحه ویبو حذف شد. با اینکه جزییات زیادی درباره مشخصات سیستم دوربین در تصویر لو رفته زیر وجود ندارد، اما حذف آن می تواند مهر تاییدی بر اعتبار خبر باشد.

به نظر می رسد چیدمان داخلی گوشی جدید گلکسی S11 شبیه به گلکسی S10 پلاس است. با مقایسه سنسورهای دوربین گوشی گلکسی S10 پلاس، می توان به اختلاف فیزیکی بین اجزا یعنی موقعیت کانکتور پی برد. کانکتور دوربین جلویی در سمت راست و کانکتور دوربین پشتی در قسمت پایین قرار گرفته است. بنابراین اگر سامسونگ بخواهد از چیدمان مشابه با گلکسی S10 پلاس در گوشی جدید خود استفاده کند، آنگاه سنسور بالا به احتمال زیاد نشان دهنده دوربین پشتی برای S11 است.

البته امکان دارد که این کمپانی کره ای، طرح بندی سیستم دوربین گوشی جدید خود را به طور کلی تغییر دهد. در هر صورت، با اینکه کیفیت تصویر لو رفته چندان مناسب نیست، اما انتشار آن دست کم نشان می دهد که سامسونگ بالاخره نمونه آزمایشی را ساخته است.

ارسال نظر