فروش بیش از 1 میلیون گوشی هواوی میت 30 در 3 ساعت!

رسانه کلیک - فروش گوشی های سری هواوی میت 30 دیروز از مرز 1 میلیون عدد عبور کرد؛ آن هم تنها در عرض 3 ساعت. این موضوع محبوبیت این محصولات را به ویژه در کشور چین نشان می دهد.

فروش بیش از 1 میلیون گوشی هواوی میت 30 در 3 ساعت!

شرکت هواوی دیروز جدیدترین پرچمداران خود را وارد بازار چین کرد. یو چنگ دونگ، مدیر اجرایی هواوی در این رویداد اعلام کرد که تعداد گوشی های سری میت 30 رو به اتمام است. وی همچنین خاطر نشان کرد که میزان پیش فروش این محصولات حدود شش برابر بیشتر از سری P30 بوده است. بررسی های انجام شده نشان می دهند که فروش گوشی های میت 30 و میت 30 پرو تنها در عرض 3 ساعت، از مرز 1 میلیون دستگاه عبور کرده است ( مشخصات کامل گوشی هواوی میت 30 پرو ).

کمپانی هواوی در نظر دارد تا 20 میلیون از محصولات سری میت 30 را به مشتریان خود عرضه کند. طبق گزارش Huawei Mall، میزان درآمد حاصل از فروش این پرچمداران در عرض یک دقیقه به 500 میلیون یوان (70 میلیون دلار) رسیده است. این موضوع محبوبیت سری جدید هواوی میت را به ویژه در کشور چین به خوبی به تصویر می کشد.

مقامات هواوی بر این باورند که علیرغم تحریم های اعمال شده از جانب آمریکا، میزان بالای فروش گوشی های این شرکت تا پایان سال جاری همچنان ادامه می یابد. با این حال از اثرات و عواقب تحریم ها نیز نمی توان غافل شد. هواوی چندی پیش اعلام کرد که شرایط فعلی، تاثیر بسزایی در کاهش میزان تولید داشته است. همانطور که می دانید، این شرکت مدت هاست که رابطه خوبی با دولت آمریکا ندارد.

طبق اظهارات مقامات رسمی هواوی، زمان و انرژی بسیاری برای سری جدید میت 30 صرف شده است. به طوری که حدود 3 هزار نفر در توسعه و آماده سازی این محصولات مشارکت داشته اند و هزینه های مربوط به تحقیق و توسعه، جمعا برابر با 1.2 میلیارد یوان (294 میلیون دلار) بوده است.

ارسال نظر