احتمال عرضه گوشی انعطاف پذیر موتورولا RAZR در اواخر 2019

رسانه کلیک - شرکت موتورولا قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی، نخستین گوشی انعطاف پذیر خود یعنی گوشی موتورولا RAZR را روانه بازار کند.

احتمال عرضه گوشی انعطاف پذیر موتورولا RAZR در اواخر 2019

فناوری 5G یکی از ویژگی های بسیار مهم در اسمارت فون های امروزی به شمار می آید؛ با این حال به نظر می رسد که کاربرد نمایشگر منعطف در گوشی های هوشمند نیز به یک گرایش عمومی تبدیل شده است. در حال حاضر کمپانی سامسونگ، تنها تولید کننده ای است که گوشی های هوشمند با نمایشگر منعطف را به فروش می رساند. اگرچه شرکت هواوی پیش از سامسونگ از مدل انعطاف پذیر خود رونمایی کرد، اما محصول انحصاری این کمپانی چینی هنوز به مرحله عرضه در بازار نرسیده است. البته سایر سازندگان اصلی گوشی های هوشمند، به تمایل خود جهت استفاده از نمایشگرهای انعطاف پذیر اشاره کرده اند، اما هنوز اطلاعات قطعی در این باره در دسترس رسانه ها قرار نگرفته است.

به نظر می رسد که کمپانی موتورولا قصد دارد تا با معرفی گوشی موتورولا RAZR، زودتر از سایرین قدم در عرصه رقابت بگذارد. طبق اخبار منتشر شده، ظاهرا موتورلا درصدد است تا قبل از تابستان سال آینده، گوشی های مجهز به نمایشگر منعطف خود را روانه بازار کند. شایعاتی هم مبنی بر عرضه رسمی این محصولات در اواخر سال جاری به گوش می رسد. اسمارت فون های جدید موتورولا احتمالا عضو سری RAZR خواهند بود.

گوشی انعطاف پذیر موتورولا RAZR

با توجه به اطلاعات به دست آمده، گوشی موتورولا RAZR در راستای محور عمودی خم می شود. برند RAZR از سال 2004 به سراسر دنیا معرفی شد. جالب اینکه در طی دو سال پس از عرضه، بیش از 50 میلیون گوشی RAZR به فروش رسید.

گوشی انعطاف پذیر موتورولا RAZR از طراحی دو نمایشگری داخلی و خارجی برخوردار بوده و وضوح نمایشگر خارجی کوچک آن برابر با 800 × 600 یکسل است. نمایشگر داخلی 6.2 اینچی از جنس OLED بوده و وضوحی برابر با 2142 × 876 پیکسل دارد. ظاهرا گوشی RAZR برای پردازش داده ها از تراشه اسنپدراگون 710 بهره می گیرد. این محصول به احتمال زیاد در دو نسخه 4/64 گیگابایتی و 6/128 گیگابایتی روانه بازار خواهد شد.

ارسال نظر