شیائومی در حال توسعه گوشی ردمی نوت 8T است

رسانه کلیک - بر اساس اطلاعات جدید، گوشی ردمی نوت 8T مراحل توسعه خود را طی می کند. این دستگاه دارای پردازنده اسنپدراگون 730G است.

شیائومی در حال توسعه گوشی ردمی نوت 8T است

ماه گذشته میلادی شاهد رونمایی از گوشی های سری ردمی نوت 8 بودیم. این محصولات شامل گوشی های ردمی نوت 8 و نوت 8 پرو می شوند که قدرت آن ها به ترتیب توسط چیپست اسنپدراگون 660 و مدیاتک هلیو G90T تامین می شود. حال بر اساس اطلاعات جدید، به نظر می رسد این شرکت در حال توسعه عضو جدید این خانواده است.

به تازگی گزارشی از سوی یک افشاگر در فضای مجازی منتشر شده که از این دستگاه با نام ردمی نوت 8T یاد کرده است. قدرت این گوشی هوشمند توسط چیپست اسنپدراگون 730G تامین می شود. انتظار می رود این محصول نسخه بروز شده ردمی نوت 8 پرو باشد، چرا که پردازنده اسنپدراگون 730G قدرت بیشتری در مقایسه با هلیو G90T در اختیار کاربران قرار می دهد. این چیپست کوالکام نسبت به نماینده مدیاتک فرکانس بالاتری دارد.

ردمی نوت 8 پرو

در حال حاضر تنها به پردازنده مورد استفاده در این اسمارت فون اشاره شده و اطلاعات بیشتری از آن در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. علاوه بر ردمی، شرکت Realme نیز قصد دارد از گوشی ریلمی XT 730G نیز در اواخر سال جاری میلادی رونمایی کند. انتظار می رود شیائومی نیز در حال توسعه یک گوشی هوشمند مجهز به چیپست اسنپدراگون 730G باشد.

این احتمال وجود دارد که گوشی شیائومی ردمی نوت 8T دارای مشخصات مشابه با ردمی نوت 8 پرو باشد و در همین راستا شاهد حضور دوربین اصلی چهارگانه روی پنل پشتی آن باشیم. در روزهای آینده اطلاعات بیشتری از این اسمارت فون در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

ارسال نظر