دوربین هواوی میت 30 پرو در DxOMark غوغا به پا کرد!

رسانه کلیک - دوربین هواوی میت 30 پرو به تازگی توسط DxOMark مورد بررسی قرار گرفته است. دوربین این دستگاه امتیازهای بالایی را کسب کرده است.

دوربین هواوی میت 30 پرو در DxOMark غوغا به پا کرد!

هواوی میت 30 و میت 30 پرو در گذشته نه چندان دور معرفی شدند. به تازگی گوشی میت 30 پرو توسط DxOMark مورد بررسی قرار گرفته است. این دستگاه موفق به کسب امتیاز کلی 121 شده است که آن را در رده اول قرار می دهد. در مقام دوم گوشی سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس 5G با امتیاز 117 به چشم می خورد.

دوربین هواوی میت 30 پرو در تست جدید موفق به کسب امتیاز 121 شده است. در بررسی جدید شاهد آزمایش تصاویر اولترا واید و حالت شب هستیم. در حالت شب این دستگاه بالاترین امتیاز را کسب کرده است. این دستگاه تصاویر را با زوم اپتیکال 3 برابر ثبت می کند که کیفیت بالاتری در مقایسه با زوم 5 برابری هواوی P30 پرو دارد.

دوربین هواوی میت 30 پرو DxOMark

تصاویر اولترا واید این گوشی هوشمند کیفیت کاملا مناسبی ندارند، با وجود این موارد، هواوی میت 30 پرو در زمینه عکس برداری امتیاز 131 و در بخش فیلمبرداری امتیاز 100 را کسب کرده است. کیفیت رنگ ها در ویدیوها عالی نبوده و فاقد فیلمبرداری HDR است. در زمینه فوکوس خودکار و لرزشگیر، این دستگاه امتیازهای بالایی را کسب کرده است.

دوربین هواوی میت 30 پرو DxOMark

در بخش دوربین سلفی شاهد کسب امتیاز 97 برای عکسبرداری و امتیاز 88 برای فیلمبرداری هستیم. در محموع امتیاز دوربین سلفی این گوشی هوشمند در DxOMark برابر با 93 است. این دوربین فاقد فوکوس خودکار بوده که کیفیت تصاویر را کاهش می دهد؛ با این حال سنسور ToF باعث افزایش کیفیت تصاویر پرتره شده است.. در زمینه فیلمبرداری این اسمارت فون امتیاز بالایی کسب نکرده است.

ارسال نظر