موتورولا One Macro تاییدیه NCC دریافت کرد

رسانه کلیک - موتورولا One Macro موفق به کسب تاییدیه NCC شد. انتظار می رود این گوشی هوشمند در آینده نزدیک معرفی و وارد بازار شود.

موتورولا One Macro تاییدیه NCC دریافت کرد

موتورولا One Marco یک قدم به معرفی شدن نزدیک تر شد. این گوشی هوشمند به تازگی تاییدیه NCC را در کشور تایوان دریافت کرده است. این دستگاه دارای شماره مدل XT2016-1 است. در گذشته نیز این گوشی هوشمند موفق به کسب تاییدیه NBTC شده بود. شایعات به معرفی این دستگاه و همچنین گوشی های سری موتو G8 به عنوان محصولات آینده این برند اشاره می کنند.

تاییدیه NCC این دستگاه اطلاعات زیادی را از آن در اختیار رسانه ها قرار نمی دهد. این گوشی هوشمند از تمام باندهای فرکانسی 4G در کشور تایوان پشتیبانی کرده و دارای بلوتوث و وای فای است. با توجه به دریافت چندین تاییدیه، انتظار می رود در آینده نزدیک شاهد رونمایی از این گوشی هوشمند باشیم.

موتورولا One Macro تاییدیه NCC

چند روز پیش گوشی موتورولا One Macro در بنچمارک گیک بنچ حضور پیدا کرده بود ( موتورولا وان ماکرو به پردازنده مدیاتک مجهز می شود ). این موضوع باعث شد بخشی از مشخصات آن در اختیار رسانه ها قرار بگیرد. این اسمارت فون موتورولا به برش نمایشگر قطره ای مجهز می شود و در بخش پایینی صفحه نمایش یک حاشیه بزرگ به چشم می خورد. در سمت راست این دستگاه دکمه پاور و دکمه های تنظیم صدا حضور دارند. از مشخصات فنی این گوشی هوشمند می توان به چیپست هلیو P60، رم 2 گیگابایتی و سیستم عامل پیش فرض اندروید پای اشاره کرد.

ارسال نظر