آیپد پرو 2020 با سنسور دوربین 3 بعدی از راه می رسد

رسانه کلیک - کمپانی اپل به احتمال زیاد آیپد پرو 2020 خود را در ماه مارس روانه بازار خواهد کرد. کمپانی ال جی نیز از تولیدکنندگان سنسور دوربین 3 بعدی این محصول خواهد بود.

آیپد پرو 2020 با سنسور دوربین 3 بعدی از راه می رسد

براساس جدیدترین گزارش های منتشر شده از سوی وب سایت کره ای The Elec، کمپانی اپل در ماه مارس 2020 از آیپد پرو های جدید خود رونمایی خواهد کرد. پیش از این گفته می شد سری جدید آیپد پرو در ماه اکتبر معرفی و روانه بازار می شود. در این گزارش ها اشاره ای به جزئیات ارتقا یافته در این محصول نشده، اما برخی شایعات خبر از وجود یک سیستم دوربین سه گانه در آیپد پرو های 2020 می دهند.

آنطور که از خبرها پیداست، این دوربین جدید در ظاهر شبیه به دوربین آیفون 11 است، اما قطعا تفاوت زیادی در عملکرد آن شاهد خواهیم بود. بر اساس اخبار The Elec، کمپانی ال جی به عنوان تولید کننده سنسورهای ToF در نسل جدید تبلت های کمپانی اپل، با این شرکت همکاری خواهد کرد.

آیپد پرو 2020

در سیستم سه گانه دوربین آیپد پرو 2020، یک سنسور سه بعدی به عنوان دوربین اصلی و یک لنز زاویه گسترده به کار خواهد رفت. اگرچه احتمال استفاده از لنر تله فوتو نیز وجود دارد، اما وجود این لنز برای فناوری AR سودمند نبوده و از این رو احتمال وجود لنز زاویه گسترده بیشتر خواهد بود.

کمپانی اپل معمولا سری جدید آیپد پرو های خود را هر 18 ماه روانه بازار می کند. حال اگر شایعات مربوط به عرضه آیپد پرو در ماه اکتبر صحت داشته باشد، این سنت شکسته خواهد شد و عرضه دوباره پس از پنج ماه کاملا غیر طبیعی به نظر خواهد رسید. حال ممکن است اپل از عرضه در ماه اکتبر صرف نظر کند و در عوض مدل جدید محصول خود را در مارس 2020 با تغییرات عظیمی همچون اضافه کردن سنسورهای 3 بعدی و بهبود سخت افزار داخلی روانه بازار کند. شاید هم به کلی از بروزرسانی خط تولید خود در مارس 2020 منصرف شود و آیپد پرو 2019 را با یک سیستم دوربین اصلی سه گانه معرفی کند و یا اینکه آیپد پرو های 2019 را با پردازنده A13X Bionic و ارتقا سخت افزاری روانه بازار کرده و سپس در ماه مارس 2020 نیز آیپد پرو 2020 را با اضافه کردن سنسورهای جدید دوربین عرضه کند.

ارسال نظر