انتشار تصاویر رسمی از گوشی وان پلاس 7 تی

رسانه کلیک - کمپانی وان پلاس، به صورت رسمی عکس هایی از گوشی هوشمند جدید خود به نام وان پلاس 7 تی که هفته آینده معرفی می شود، منتشر کرد.

انتشار تصاویر رسمی از گوشی وان پلاس 7 تی

ظاهرا کمپانی وان پلاس بیش از کاربران مشتاق رونمایی هر چه سریع تر از گوشی وان پلاس 7T است. این کمپانی در اقدامی تعجب بر انگیز، در حالی که یک هفته تا معرفی رسمی گوشی جدیدش به نام وان پلاس 7 تی در 26 سپتامبر میلادی فاصله داریم، اقدام به انتشار عکس هایی از طراحی آن روی اینترنت کرد.

وان پلاس 7 تی

کمپانی وان پلاس طی یک پست که در بلاگ خود منتشر کرد، به صورت خلاصه درباره چگونگی و برخی جزئیات طراحی گوشی هوشمند جدید وان پلاس 7 تی توضیح داد و تعدادی عکس از آن به اشتراک گذاشت. وان پلاس اظهار داشت که پس از عرضه گوشی وان پلاس وان، در تمامی محصولات خود اهمیت زیادی به طراحی ظاهری و زیبایی گوشی هایش می دهد. اگرچه کیفیت یک گوشی هوشمند را از قدرت تراشه ها و عملکرد نرم افزاری خواهند سنجید، اما برای کمپانی وان پلاس ظاهر زیبا نیز از مهم ترین معیارهای یک گوشی هوشمند با کیفیت به شمار می رود.

دو عکس منتشر شده از وان پلاس 7 تی، طراحی پشت گوشی را نشان می دهند. با دیدن این عکس ها متوجه می شویم که بزرگ ترین تغییر آن نسبت به وان پلاس 7، ماژول دوربین دایره ای شکل است که در آن سه لنز با فاصله کانونی 17، 26 و 51 میلی متر تعبیه شده و زیر آن ها نیز فلش قرار گرفته است. در طراحی صفحه پشت گوشی نیز از همان شیشه مات با سایه آبی رنگ که در وان پلاس 7 پرو نیز شاهد بودیم، به کار رفته است.


  • وان پلاس 7 تی

  • وان پلاس 7 تی

تاکنون تنها همین جزئیات از وان پلاس 7 تی منتشر شده، عکس ها نیز اطلاعات بیشتری در اختیار ما نمی گذارد. بایستی منتظر ماند و دید که کمپانی وان پلاس در طول این یک هفته باز هم اقدام به انتشار عکس و جزئیات جدید از این گوشی خواهد کرد یا خیر.

ارسال نظر