رندرهاى جدید میزو 17 خبر از نمایشگر خمیده مى دهند

رسانه کلیک - به استناد اخبار جدید، به نظر می رسد شرکت چینی میزو پس از معرفی میزو 16s، قصد رونمایی از گوشی جدید خود، میزو 17 را دارد که رندرهای جدیدی از آن نیز فاش شده است.

رندرهاى جدید میزو 17 خبر از نمایشگر خمیده مى دهند

میزو در چند ماه پیش در بازار چین نتوانسته طراحى سطح بالا و دلخواه خود را تجربه کند. این شرکت اخیرا به اجبار تعداد زیادى از کارکنان خود را تعویض کرده و بسیارى از انبارهاى خود در سطح چین را نیز تعطیل کرده است. با این همه، این شرکت اخیرا از گوشى هوشمند جدید خود به نام میزو 16s پرو رونمایى کرده است. همچنین شایعات جدید خبر از آن مى دهند که این شرکت قصد معرفى گوشى جدیدى به نام میزو 17 را دارد که رندرهاى آن نیز به تازگى لو رفته است. در ادامه این مطلب نگاهی به این رندرها می اندازیم.

رندرهای فاش شده از میزو 17 یادآور طراحی سایر پرچمداران میزو است. تنها تفاوت این گوشی با سایر پرچمداران میزو، طراحی منحنی صفحه نمایش آن است. این نکته از آن جایی که اکثر تلفن های همراه چینی در حال پیشروی به سمت صفحه نمایش های آبشاری هستند، قابل درک است. قسمت پشتی این گوشی نکات جدید کمتری دارد. سنسور اصلی دوربین این گوشی 48 مگاپیکسلی بوده و در کنار دو سنسور دیگر قرار گرفته است. رندرهای فاش شده از این گوشی دو رنگ کلاسیک سیاه و سفید را به نمایش درآورده اند. میزو 17 نیز همانند میزو 16s فاقد جک هدفون است.

رندر میزو 17

میزو نزدیک به دو سال است که تفاوت چندانی در طراحی پرچمداران خود ایجاد نکرده و میزو 17 می تواند گزینه مناسبی برای پیاده سازی این تغییرات به شمار رود. میزو 16s در ماه آوریل سال جاری میلادی رونمایی شد؛ بنابراین به نظر می رسد معرفی میزو 17 به این زودی ها اتفاق نخواهد افتاد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره این گوشی باید بیشتر منتظر بود.

ارسال نظر