تصاویر جدید گوشی پیکسل 4 XL به اینترنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک - شرکت گوگل در ماه اکتبر از پیکسل 4 XL رونمایی می کند. حال تصاویر جدیدی به فضای مجازی راه یافته که جزییات دقیق تری را از این گوشی در اختیار ما می گذارند.

تصاویر جدید گوشی پیکسل 4 XL به اینترنت راه پیدا کرد

تاکنون تصاویر و رندرهای بسیاری از گوشی پیکسل 4 XL منتشر شده که ما را تا حدودی با مشخصات فنی و ظاهری آن آشنا کرده اند. حال فروشگاه ویتنامی D Store Mobile عکس های بیشتری را به نمایش گذاشته است. این تصاویر مربوط به نسخه آزمایشی هستند؛ با این حال می توان مشخصات مدل نهایی را نیز از روی آن ها حدس زد. این محصول در اکتبر 2019 به دنیا معرفی می شود. در تصاویر زیر می توانید مدل سفید رنگ پیکسل 4 XL را از زوایای مختلف مشاهده کنید.

سنسور اصلی دوربین پیکسل 4 XL دارای دریچه دیافراگم f/1.73 است و برای همین توانایی عکس برداری با شاتر سریع را دارد. احتمال می رفت که این محصول مجهز به سنسور تله فوتوی 16 مگاپیکسلی باشد، اما متاسفانه تصاویر این موضوع را تایید نمی کنند. نکته دیگر آن است که این دستگاه به صورت پیش فرض امکان عکس برداری با نسبت تصویر 16:9 را برای کاربران فراهم می آورد. بنابراین نمای عکس روی کل صفحه نمایش داده می شود، آن هم در حالی که نسبت تصویر سنسور، 4:3 باقی می ماند. این ویژگی در مدل های جدید آیفون 11 نیز وجود دارد، با این تفاوت که آیفون از یک لنز زاویه گسترده اضافی استفاده می کند.

تصاویری که در ادامه می بینید، مربوط به اپلیکیشن Device Info HW بوده که جهت شناسایی نمایشگر و قطعات سخت افزاری دستگاه به کار می رود. ظاهرا نتایجی که از این طریق به دست آمده با نتایج ابزار شناسایی AIDA64 همخوانی دارند. با اینکه صحت این اطلاعات هنوز کاملا تایید نشده، اما احتمال آنکه مشخصات محصول نهایی شبیه به مشخصات مدل فعلی باشد، بسیار زیاد است.

در پایان باید بگوییم که گوشی پیکسل 4 XL به لحاظ نرم افزاری، به سیستم عامل اندروید 10 مجهز شده است.

ارسال نظر